Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

czeresniowap... 21:29, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Ivvvona napisał(a)
Przychodze z rewizytą i z pochwałami - masz cudowny ogród, bardzo ładnie zagospodarowany. Krzewy i kwiaty dorodne, widać że o nie dbasz. Deszczownica super sprawa. Z której strony Częstochowy jesteś?

A mieszkam w okolicach Blachowni od 10lat prawie , a pochodze z Czestochowy no całkiem nie daleko siebie mieszkamy kiedys byłam u was w takim lokalu ze znajomymi ,,40,, sie nazywal czy jakos tak , nawet fajnie bylo tance swawole hulanki hi kojazysz pewnie ten lokal
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Ivvvona 21:44, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Lokal kojarzę, choć nigdy w nim nie byłam. Nie wiem nawet czy jeszcze istnieje. Faktycznie mieszkamy całkiem blisko, a jeszcze więcej osób jest z tych rejonów.
____________________
W ogródku Iwony
Pola 21:58, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Badzo fajny ogródeczek macham i będę podglądać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
czeresniowap... 22:01, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Ivvvona napisał(a)
Lokal kojarzę, choć nigdy w nim nie byłam. Nie wiem nawet czy jeszcze istnieje. Faktycznie mieszkamy całkiem blisko, a jeszcze więcej osób jest z tych rejonów.

No to super ze jest nas wiecej w okolicy moze uda nam sie kiedys spotkac wiekszą ekipą w naszych ogrodeczkach zawsze miło poznac ludzi o podobnych zainteresowaniach i tematow do rozmowy z pewnoscia by nie zabrakło jak myslisz, realne co ?
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 22:12, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Pola napisał(a)
Badzo fajny ogródeczek macham i będę podglądać

Wiaj Jolu dziekuje i tez biegne z wizyta do Ciebie
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Ivvvona 22:16, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
czeresniowapomadka napisał(a)

No to super ze jest nas wiecej w okolicy moze uda nam sie kiedys spotkac wiekszą ekipą w naszych ogrodeczkach zawsze miło poznac ludzi o podobnych zainteresowaniach i tematow do rozmowy z pewnoscia by nie zabrakło jak myslisz, realne co ?




Jak najbardziej realne, cóż znaczy odległość kilkudziesięciu kilometrów w dzisiejszych czasach? Jeśli tylko będą chęci to czemu nie?
____________________
W ogródku Iwony
ryska 22:40, 19 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Obejrzałam Aniu cały wątek i podoba mi się Twój dojrzały ogród. Moje serce skradła deszczownica. Jeśli chodzi o spotkania to wszystko przed nami Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ivvvona 22:43, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
My z Renatką jesteśmy juz prawie umówione
____________________
W ogródku Iwony
czeresniowap... 22:51, 19 sty 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Ivvvona napisał(a)




Jak najbardziej realne, cóż znaczy odległość kilkudziesięciu kilometrów w dzisiejszych czasach? Jeśli tylko będą chęci to czemu nie?

To prawda Jwonko dzis odległosc nie jest przeszkoda ,,jak ktos chce szuka sposobu, jak ktos nie chce szuka powodu,, Ja jestem jak najbardziej za moze beda kolejni chetni z naszych okolic na ogrodkowe spodkanie np przy herbatce mogloby byc miło
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Lukas 23:02, 19 sty 2015


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Witaj, a mnie się bardzo podoba u Ciebie, elementy wodne miodzio!
Widać dużą przestrzeń, masz więc jeszcze miesce na poszerzanie rabat tylko szkoda by było tak soczyście zoloniutkiego trawniczka zrywać
Pozdrawiam, będę zaglądać.
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies