Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielona w ogrodzie - Gosieq

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona w ogrodzie - Gosieq

Goosieq27 10:40, 06 wrz 2014

Dołączył: 04 wrz 2014
Posty: 30
Witam wszystkich ogrodowiczów Tak samo jak inni od dłuższego czasu oglądam, wczytuje sie w Wasze posty. Jestem pełna podziwiu dla wiedzy i pomysłow, ktore wykorzystujecie w swoich ogrodach. Dlatego chciałabym ,żebyscie pomogli mi w stworzeniu mojego ogrodu . Niby jakies pomysly sa, ale jak juz przychodzi co do czego to ogarnia mnie jakas niemoc
Mam do wykorzystania całkiem spory obszar. Wzdłuż chodnika posadziłam tuje na pniu i roże okrywowe czerwone. I na tym koniec .Nie wiem co dalej robic, z tym miejscem. Czy zrobic rabate na kształt wyspy ale co wtedy posadzic? jest to miejsce przez wiekszosc dnia słoneczne. Bardzo podobaja mi sie obwodki z bukszpanow ale czy to nie bedzie za mało? Bardzo prosze o rady . Licze na Wasze pomysły

Gardenarium 17:03, 06 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie odkryję Ameryki, ale powiem, że ogród planuje się kompleksowo nie robi się planów oderwanych od siebie rabat, bo zwyczajnie każda może być zupełnie nie pasująca do reszty.

Można tutaj zrobić 20 propozycji, każda będzie dobra dla tej rabatki, ale jak to się ma do całego ogrodu? Co w nim rośnie, jaki jest styl ogrodu, jaki ma być styl ogrodu, od tego trzeba zacząć. Planować, pracować, inspirować się.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Goosieq27 20:52, 06 wrz 2014

Dołączył: 04 wrz 2014
Posty: 30
jako ze sie nie poddaje, brne dalej i ostatkiem sił stowrzyłam ten oto bohomaz

Nie wiem czy cokolwiek da sie z tego zrozumiec, jest nieprofesjonalny oczywiscie ale jestem juz cos czuje tak blisko do tego zeby miec jakis obraz mojego ogordu dzięki Wam ,że postanowilam dokonczyc to co zaczełam.
Dopisze co mam w rabatch dokładnie: W jednej posadziłam:
Hakuro Nishiki
tuje szmaragd
3 tawuły goldmound
klon palmowy
3 hosty
W drugiej rabacie ktora chce uzupelnic, sa tuje na pniu i róże okrywowe.


Trzecia rabata przy bramie ,ktora jest na wprost tej z rozami okrywowymi , jest w niej krzewuszka alexandra 5 sztuk , lawendy 5 sztuk i tuje kuliste 5 sztuk.

Rabaty dwie od frontu wymgaja zmian.




Danusiu dziekuje za odpowiedz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies