Szukam jarzmianek, już od daaawna, ładnych i dużych, najlepiej 2-3 odmian o kwiatach białych i różowych, raczej wyższych niż niższych Potrzebuję ok. 10 sztuk, ale może być i więcej

Na wymianę mam 5 sadzonek koleusów (o fioletowych liściach, takie jak tutaj), 2 sadzonki reo oraz kilka żurawek - na pewno jedna to Marmelade, a reszta nie mam pojęcia: ciemno zielona (bordowa?) prawie czarna popularna odmiana rosnąca dość duża, mała o srebrnych liściach i kolejna o pomarańczowych. Większość to sadzonki tegoroczne, ale mam też kilka dużych wyrośniętych z zeszłego roku.

Tutaj zdjęcie (fatalne, ale niestety na razie tylko takie mam ) sprzed ponad miesiąca, te maluchy na dole już są sporo większe, wtedy były dopiero co wsadzone.



Aha, mam jeszcze winobluszcz pięciolistkowy murorum

Jeśli ktoś jest chętny na wymianę to zapraszam Wolałabym szczere mówiąc wymienić się osobiście, aby nie tracić czasu i pieniędzy na wysyłkę - mogę się spotkać w Warszawie (Ursynów, Powsin i okolice), Białymstoku, Łomży, Augustowie, Suwałkach i ewentualnie też gdzieś na trasie pomiędzy tymi miastami.