Gdzie jesteś » Forum » Powitania » witajka

Pokaż wątki Pokaż posty

witajka

ewulek 14:04, 14 wrz 2014

Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 4
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zaglądam do Was od czasu do czasu w poszukiwaniu inspiracji, ale ze jakas nieogarnieta jestem, to na zaglądaniu sie konczy. Podziwiam Wasze ogrody, takie zadbane, wymuskane. Ja chyba porwaalm sie z motyką na slonce. Ni jak nie moge ogarnać mojego pobojowiska.
____________________
Kiedyś się ogarnę, ale jeszcze nie pora :P
Gardenarium 16:07, 14 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pobojowisko trudno ogarnąć, zwłaszcza jak inspiracji jest za wiele, wtedy i tak nic z tego nie wyniknie, albo wyniknie ale za parę lat. Już teraz trzeba zacząć robić sobie plan, zapiski, kolorystyka, spis roślin i potem z tego tworzyć kompozycje.

Najpierw ogarnąć cały ogród pod względem funkcji. Co gdzie ma być i co jest potrzebne w ogrodzie do szczęścia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ABI50 19:49, 18 wrz 2014

Dołączył: 13 wrz 2014
Posty: 18
Witam Wszystkich bardzo serdecznie . Od kilku dni jestem na forum i przyglądam się Waszym ogrodom . Wszystkie mi się podobają . Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie .
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies