Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam i ja :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam i ja :)

ilonanova 10:58, 26 wrz 2014

Dołączył: 26 wrz 2014
Posty: 4
Hej wszystkim, podglądam co jakis czas wasze cudne ogrody i postanowiłam sama się zarejestrować w końcu Mój ogród istnieje na razie w mojej wyobraźni, ale mam nadzieję, że dzięki Waszym radom uda mi się urzeczywistnić tą wizję uwielbiam klimaty shabby chic, prowansję... marzy mi się duzo lawendy, biały płotek w okół roślin ehh... Pozdrawiam!
malgorzata_s... 11:13, 26 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Witaj Ilono Tutaj marzenia się urzeczywistniająPokaż nam swój ogród
Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
eda 14:47, 26 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witamy witamy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
wiewiora 15:00, 26 gru 2014


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Witaj Ilono,dobrze że masz jakiś pomysł bo ja zaczynam ale bez pomysłu narazie oglądam i podziwiam
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
waldek727 19:34, 29 gru 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
ilonanova napisał(a)
Hej wszystkim, podglądam co jakis czas wasze cudne ogrody i postanowiłam sama się zarejestrować w końcu Mój ogród istnieje na razie w mojej wyobraźni, ale mam nadzieję, że dzięki Waszym radom uda mi się urzeczywistnić tą wizję uwielbiam klimaty shabby chic, prowansję... marzy mi się duzo lawendy, biały płotek w okół roślin ehh... Pozdrawiam!

Witaj Ilona na forum.
W XVIIw do Prowansji a następnie aż do Andaluzji przywędrowała z dalekiej Syberii charakterystyczna technika zdobienia przedmiotów zwana ,,Decoupage". Czy w związku z Twoimi zainteresowaniami klimatami śródziemnomorskich ogrodów masz może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Iwk4 19:41, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Ilonko. Pomysł masz w głowie, ale miejsce, gdzie ten ogród będziesz tworzyć, pewnie jest w realu, zatem pokaż, od czego chesz zacząć
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies