Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Leśny ogród z plażą

Pokaż wątki Pokaż posty

Leśny ogród z plażą

Bogdzia 23:46, 25 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam , macham. Robisz cos w ogrodzie?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
uleczka 10:25, 26 mar 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Niestety choroba mnie zmogła, od poniedziałku leżę w łóżku z temperaturą, a miałam tyle planów ogrodowych
____________________
Leśny ogród z plażą
Bogdzia 21:07, 28 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zdrowiej Ula szybko bo świeta trzeba przygotowywac. Zdrówka zycze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
uleczka 22:23, 08 kwi 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Dzięki za życzenia, dopadł mnie okropny wirus, do tej pory niestety wciąż go czuję w zatokach
Prace ogrodowe całkowicie zaniechałam do poprawy pogody, może jutro uda mi się dokończyć wertykulację trawnika. Poza tym czekają do podziału hosty, żurawki i trawy.
____________________
Leśny ogród z plażą
uleczka 22:26, 08 kwi 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Takie kwiateczki u mnie zakwitły, nie wiem skąd się wzięły, na chwasty chyba zbyt ładne

____________________
Leśny ogród z plażą
uleczka 22:32, 08 kwi 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
drobne żonkile cieszą oczy, choć dopiero na zdjęciu zauważyłam, że liście mają trochę przymrożone albo chore
____________________
Leśny ogród z plażą
Bogdzia 08:59, 11 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
uleczka napisał(a)
Takie kwiateczki u mnie zakwitły, nie wiem skąd się wzięły, na chwasty chyba zbyt ładne



Przesliczne zawilce , musiałas posadzic, cudne sa.
Ula w moim wątku zapraszałam Cię do siebie , pewnie nie czytałas bo nic nie piszesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 13:48, 21 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry!
ogród z plażą w lesie - brzmi cudnie. I ta sauna! A gdzie będziecie się chłodzić?

Lista rhododendronów imponująca, jak się sprawuje Polarnacht?

Hortensje będą bardzo pasować do brzóz i sosen i różaneczników (które bardzo lubie).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
uleczka 14:29, 06 maj 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Bogdziu dzięki za zaproszenie, ostatnio u mnie trochę ważnych zmian w życiu, nowa praca w ostatnim miesiącu mocno mnie pochłonęła i czasu na forum niestety mocno brakuje.

Cieszę się Pszczelarnio, że odwiedziłaś mnie. Sauna daje nam bardzo dużo radości i relaksu. Póki co z chłodzenie w beczce z wodą w planach jest prysznic, ewentualnie latem basen.
Polarnacht zbiera się do kwitnienie, ma sporo pąków. Jest niestety trochę blady i popodgryzany. Mam zamiar zakupić nicienie, które rozprawią się ostatecznie z opulchlakami. Generalnie w miejscu gdzie rośnie nie przygotowałam jak należy podłoża i Polarnacht i rodki obok nie są w najlepszej formie. Na jesieni planuję wykopanie ich i zmianę podłoża na całej rabacie.

W ogrodzie zapanowała cudna zieleń. Na każdej roślinie wygląda inaczej począwszy od jasnych listów na brzozach, praktycznie cytrynowych przyrostach na wrzosach i wrzoścach i mocno zielonych sosnach.


Rododendrony rozpoczęły swój spektakl kwitnienia.


____________________
Leśny ogród z plażą
uleczka 14:44, 06 maj 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Cunninggam"s White
Progres

scarlet

____________________
Leśny ogród z plażą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies