Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 22:20, 07 wrz 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
eee_taam napisał(a)


jak ty to robisz ze w tym zwirku nie masz chwastów. ....ja mam kamyk przed domem bo jeszcze nie mam kostki bo i drogi nie ma ...ale z chwastem nie wyrabiam ...tyle sie tego sieje
w tym miedzy plytami nie mam bo to jest robione tak jak pod kostke tam gleboko gleboko noe ma ziemi. Ale za to rabata obok nadrabia.....
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
07:04, 08 wrz 2018
siakowa napisał(a)
w tym miedzy plytami nie mam bo to jest robione tak jak pod kostke tam gleboko gleboko noe ma ziemi. Ale za to rabata obok nadrabia.....


to naprawdę masz jakies tresowane chwasty)) albo wiatr jakoś inaczej wieje ))


ja mam kamyk na podjeżdzie i ze 60cm podbudowy chyba tam jest ...nie wyrastaja z głebin ...tylko sie nasiewaja ...spryskałam mniszkiem jak trawnik ...ale juz widzę ze to chyba bedzie trzeba robic regularnie kilka razy w sezonie...bo od nowa jest rzucik
ren133 13:54, 08 wrz 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kasia, a jak wy zrobiliście te siedziska? Z jakiego drewna, jakie szerokie są deski i ile od siebie?
Zatopić ławkę można w: stipie, hakone czy rozplenicy... można rzucić trochę bergeni też
Ogólne wrażenie jest świetne teraz tylko smaczki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
siakowa 12:16, 09 wrz 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
eee_taam napisał(a)


to naprawdę masz jakies tresowane chwasty)) albo wiatr jakoś inaczej wieje ))


ja mam kamyk na podjeżdzie i ze 60cm podbudowy chyba tam jest ...nie wyrastaja z głebin ...tylko sie nasiewaja ...spryskałam mniszkiem jak trawnik ...ale juz widzę ze to chyba bedzie trzeba robic regularnie kilka razy w sezonie...bo od nowa jest rzucik
heheheh faktycznie chyba tresowane nid wiem zatem. Dlaczego akurat tam nie mam z nimi problemu bo miedzy kostką rosną na podjezdzie do garazu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:21, 09 wrz 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
ren133 napisał(a)
Kasia, a jak wy zrobiliście te siedziska? Z jakiego drewna, jakie szerokie są deski i ile od siebie?
Zatopić ławkę można w: stipie, hakone czy rozplenicy... można rzucić trochę bergeni też
Ogólne wrażenie jest świetne teraz tylko smaczki
jak zrobilismy? Pytasz o kpnstrukcje? Belka dluga do donicy przykrecona a do noej prostopadle te krotkie. Deska tak przykrecona zeby noe wystawala a chowala soe pod siedziskiem. A drewno...zabij....to są kantowki kupione w markecie chyba 5x3 a dystans jest ok 1 albo 1,5 cm... Wg dystansu jaki zrobilismy z obcoetych desek boazeryjnych smaczki same sie rozsiewaja mini lasek stipowy jizbtam jest noe walczę z nim
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:23, 09 wrz 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Dziewxzyny i chlopaki.. Ze spaceru na łące przynioslam to.... Na 100 rozchodnik... Ale zoltego nie widzialam nigdy.... Wywalic czy jednak rozchodnik czy chwast udajacy

____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:51, 09 wrz 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jest zolty rozchodnik odmianowy sun kissed
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 21:52, 09 wrz 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
Jest zolty rozchodnik odmianowy sun kissed
i desert
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Sebek 07:18, 10 wrz 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajny jest - dawaj do ziemi i niech rośnie Co by nie został w garażu (że tez pamiętam to Twoje potknięcie sprzed paru lat, wredota ze mnie )
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Johanka77 07:51, 10 wrz 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
siakowa napisał(a)
Dziewxzyny i chlopaki.. Ze spaceru na łące przynioslam to.... Na 100 rozchodnik... Ale zoltego nie widzialam nigdy.... Wywalic czy jednak rozchodnik czy chwast udajacy


Ja bym sadziła. Najwyżej będziesz pielić
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies