Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :*

siakowa 21:35, 14 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658


____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 11:13, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
wrzucone zdjęcia żeby zwizualizować co to za donica koło domu. Nie moge tam już więcej sadzić bo na wiosne bedzie robiona elewacja drewniana i nie może byc buszu w tym sezonie planuje juz tylko dokończyc kopanie w ziemi pod placyk z brzozami żeby na wiosne zacząć sadzić.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:08, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Jeśli ktos mógłby się wypowiedziec w temacie miejsca zasadzenia
konkretnych roslinek biorąc pod uwagę sezonową atrakcyjnośc rabaty...


Tak sobie wymyśliłam że rozchodnika zasadzę w nogach wisni i docelowo zmiesza się z rozplenicą. Tym samym lawende włożę przed rozplenice które na wiosnę będą nieatrakcyjne - przycięte i wtedy lawenda to zasloni i bedzie brylwać. czy ktos mi może powiedziec czy własnie tak to bedzie wyglądac? :/
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
katiaxx 12:13, 16 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Już masz ślicznie i sporo zrobione, to będzie piękny ogród, w "moim" klimacie, nie przeczytałam całego wątku bo w fabryce jestem i nie bardzo mogę ale po południu nadrobię.
Zaznaczam i pytam z czego te murki są budowane. Super pomysł właśnie z taką opaską z murków wokół domu.
echh , wzdychłam sobie
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
siakowa 12:17, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
witam ślicznie, murki były koniecznością bo taki spory spadek działki jest że przód domu wystawał o 70 cm w stosunku do tyłu domu :/ a murki są wymurowane z bloczków betonowych i otynkowane.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
jazzy 12:26, 16 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
siakowa napisał(a)
a tak wygląda moje pobojowisko:


Ach, jak ja Ci zazdroszcze tych wisienek!!! Gdzie kupilas? Kiedy? Za ile? Na jakiej wys.szczepione? Pisz mnie tu (na priv może być)
Ogólną koncepcje mamy w sumie podobniasta
Buzka
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
siakowa 12:37, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Wisienki sa u mnie od końca sierpnia dopiero, kupione w lokalnym ogrodnictwie w Świerklańcu koło Tarnowskich Gór , chyba 80 zl/sztuka albo 120... jakoś tak (prezent od męża na urodziny ) szczepione są na ok 2 m
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 12:39, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
jazzy napisał(a)

Ogólną koncepcje mamy w sumie podobniasta
Buzka


między innymi to własnie mnie skłoniło do zaznaczenia
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
jazzy 12:53, 16 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
siakowa napisał(a)
Wisienki sa u mnie od końca sierpnia dopiero, kupione w lokalnym ogrodnictwie w Świerklańcu koło Tarnowskich Gór , chyba 80 zl/sztuka albo 120... jakoś tak (prezent od męża na urodziny ) szczepione są na ok 2 m

Ja sobie lepszego prezentu chyba nie mogę wymarzyc Ja juz nawet zakladam się z moim eMem o drzewa, hahaha
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
siakowa 12:55, 16 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Jak kupiłam pierwsze auto to każdą złotowkę przeliczałam na litry benzyny...teraz na rosliny
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies