Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Poszukuję

Pokaż wątki Pokaż posty

Poszukuję

ziele 23:08, 12 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Języczkę pomarańczową wyślę Ci, miodunkę też. Szukasz jakiś konkretnych odmian?
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
malgorzata_k... 08:37, 13 lut 2015

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
aksamitka w ubiegłym roku miałam do oddania juki za free teraz mam tylko z działki koło domu poszukam młodej sadzonki możne coś się uchowało i miodunki tez mam.
____________________
aksamitka 09:51, 13 lut 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
ziele napisał(a)
Języczkę pomarańczową wyślę Ci, miodunkę też. Szukasz jakiś konkretnych odmian?


Nie szukam konkretnych odmian.
____________________
Pozdrawiam :)
aksamitka 09:52, 13 lut 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
malgorzata_kostecka napisał(a)
(...) z działki koło domu poszukam młodej sadzonki możne coś się uchowało (...).


Było by super.
____________________
Pozdrawiam :)
malgorzata_k... 09:01, 15 lut 2015

Dołączył: 15 wrz 2013
Posty: 65
z juki coś znalazłam ale musisz poczekać jak się cieplej zrobi. Mam też na innym FO do wymiany tawułkę jeśli byłabyś chętna to daj znać.
____________________
aksamitka 21:10, 15 lut 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151

Pewnego pięknego dnia w kwietniu przypomnę się wszystkim w celu dogadania szczegółów. Dzięki za odzew.
____________________
Pozdrawiam :)
stasunia 16:31, 20 lut 2015


Dołączył: 04 lut 2015
Posty: 61
aksamitka napisał(a)

ziele. Odezwę się w kwietniu.

Znalazłam miejsce także dla juki, języczki pomarańczowej, miodunki, rdestu pokrewnego i/lub jakiejś żurawki o żółtym/jasnozielonym kolorze liści. Czy jest ktoś, kto mógłby oddać/ wymienić jakąś z tych roślin?


Żeby było atrakcyjnie to się z Tobą wymienię roślinkami - te co wymieniłaś to posiadam
aksamitka 21:27, 20 lut 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
stasunia napisał(a)


Żeby było atrakcyjnie to się z Tobą wymienię roślinkami - te co wymieniłaś to posiadam


Wszystkie z wymienionych czy tylko niektóre? A jakich roślin oczekiwała byś ode mnie?
Jak coś to dzwonka karpackiego, irysy syberyjskie i gipsówkę mam zarezerwowane już na inne wymiany. Trochę znalazła bym piwonii, trzmieliny, może irysa bródkowego (fioletowego) i liliowca o pomarańczowym kolorze, paprocie, barwinek. Trzy ostatnie pozycje, to są u mnie w bardzo dużej ilości.
____________________
Pozdrawiam :)
Sarahcon 19:40, 08 mar 2015


Dołączył: 14 cze 2014
Posty: 60

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Kompozycje na balkony, parapety i balustrady

Czy zbywa może komuś zielistka Sternberga biało-zielona??? Być może uginają się już łodyżki od sadzonek Potrzebowałabym 10 szczepek. Projektuję właśnie swoje tegoroczne doniczki tarasowe i zbieram roślinki. Proszę o info na prw.
____________________
Aneta - Moje marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies