Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kolejny ogrod od zera

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolejny ogrod od zera

V_jola 22:42, 28 mar 2011


Dołączył: 27 mar 2011
Posty: 10
____________________
Pwl 12:37, 29 mar 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
V_jola napisał(a)
Gdzie moge znalezc ogrob Pawla- szuka i szukam i niegdzie nie ma...


nie wstawiałem swojego ogrodu, szczerze mówiąc jeszcze dużo pracy przede mną zanim zacznie
to wyglądać jak w mojej głowie. Chyba się z kimś pomyliłem i dlatego jestem tu nówka sztuka.
____________________
paweł
Martek 13:06, 29 mar 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
V_jola napisał(a)
Gdzie moge znalezc ogrob Pawla- szuka i szukam i niegdzie nie ma...
Klikasz na forum (góra),następnie nasze ogrody i szukaj jego wątku ...Nie byłam chyba jeszcze u niego ,a może...?
Glina to bogata ziemia tylko jej wadą jest ciężar ,jest zbita.Należałoby ją "rozrzedzić" ,pomieszać z bardziej przepuszczalnym materiałem jaki jest np.torf .Także najtaniej by było chyba zmieszać z czymś rozluźniającym ,a pod jakieś kwiaty wymagające super lekkiej gleby kupić gotowe podłoże . Nie wiem czy jest sens wywózki ...???
Na glinie też coś rośnie przecież .Słyszałam ,że dobrze miewają się czereśnie ...dlatego domyślam się ,że drzewa sobie radzą świetnie ,różnie może być z karłowymi wynalazkami i drobniejszymi roślinami .Na skarpie jest u mnie glina rośnie wcale nie mało Od pokrzywy do wierzby płaczącej ...
Witam i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies