Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Różomaniaczka wita wszystkich ogrodowo zakręconych

Pokaż wątki Pokaż posty

Różomaniaczka wita wszystkich ogrodowo zakręconych

AlaK 13:15, 01 sty 2015

Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 5
Dopiero teraz dopatrzyłam się, że jest wątek powitalny. Lepiej późno niż wcale, tym bardziej, że odnalazłam tu znajomych z innych blogów.

Witam wszystkich serdecznie i życzę pięknych, zdrowych roślinek w nowym roku.
____________________
Alutka102
rozark 18:54, 01 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Witam kolejną miłośniczkę róż. Jak sobie radzisz z chorobami?
____________________
pozdrowionka
Madzenka 20:13, 01 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A zdjęcia jakieś będą? witaj !

Wita początkująca różomaniaczka
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AlaK 17:31, 05 sty 2015

Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 5
Reniu, z chorobami to różnie bywa. W swoim ogrodzie staram się nie stosować chemii, bo mój mąż jest zapalonym pszczelarzem. Stosuję więc naturalne środki. Głównie Biosept, Bioczos i mydło Himal z roślinnymi dodatkami. Można kupić gotowe. Gnojówka z pokrzyw też jest w użyciu.

Marzenko u mnie rośnie około trzysta gatunków róż, więc postaram się jakieś wkleić, ale wiem, że są ograniczenia.
Na początek kilka





____________________
Alutka102
Madzenka 19:15, 05 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Alutko nie oszczędzaj się wklejaj 300 gatunków wow! Tylko w jednym poście nie przekraczaj 4 zdjęć ale mozesz nawet kilka tysiecy stron natłuc

Bedę wdzięczna za podpisy nazw roż.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AlaK 11:19, 06 sty 2015

Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 5
Marzenko-wedle życzenia. Na pierwszym i trzecim zdjęciu, ta ciemniejsza to Laguna, z drugiej strony pergoli John Davis.

Druga fotka to moja wspaniała, ogromna Lykefund, która zdominowała tą część ogrodu. Musiałam przesadzić dwie róże z jej sąsiedztwa.

Czwarta jest podpisana tylko napis firmowy ją przysłonił- Pireutte.

Na ostatnim zdjęciu jaśniejsza, to Coral Dawn i ciemniejsza Etiude, którą musiałam przesadzić. Rosła za blisko wyjścia z domu i zaczepiała przechodzących.

Oto jej nowa miejscówka, na której pięknie się prezentuje.



Wszystkie róże, które przedstawiłam są różami pnącymi.
____________________
Alutka102
Gardenarium 15:45, 06 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale czy to jest miejsce na taki piękny temat? Może nazwiesz jakoś watek i znajdziemy go w Naszych Ogrodach?
Nawet osobiście mogę przenieść i zmienić nazwę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AlaK 19:27, 06 sty 2015

Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 5
Danusiu, na razie chciałam się tylko ładnie przywitać. Te zdjęcia, to tak na miły początek.
Moje przywitanie niech zostanie, a w Naszych Ogrodach, w nowym wątku opowiem jak trawnik przemieniał się w różano-bylinowy ogród. Tak chronologicznie, krok po kroku.

____________________
Alutka102
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies