Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Parasol grzewczy

Pokaż wątki Pokaż posty

Parasol grzewczy

Kairu 11:30, 07 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Chciałbym poruszyć temat parasoli grzewczych. Czy ktoś z was użytkuje je w ogrodzie? Jakie są efekty działania?
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Gardenarium 11:35, 07 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla "zmarźluchów" to pewnie fajny wynalazek, ale moim zdaniem lepszy jest ekologiczny kominek na biopaliwo. Jak były już parasole, to kominki takie dopiero wymyślono. Kominek zdobi, parasol niekoniecznie.

Efekty działania są takie, że musisz siedzieć przy parasolu żeby czuć ciepło. Ja nie kupię, bo nie jestem "zmarźluchem" - mnie zawsze ciepło
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:37, 07 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kiedyś w Holandii, jak siedzieliśmy wieczorkiem na kolacji na zewnątrz, w pewnej chwili personel restauracji rozłożył nad stolikami wielkie parasole normalne, potem zapalono parasole grzewcze i zrobiło się przyjemnie, ale ciepło nie ulatywało w chmury
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies