Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Morze woni i kolorów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Morze woni i kolorów...

dora75 08:35, 10 lut 2015


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Też bardzo lubię liliowce. Twoje są cudne. Pozdrawiam.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
AgnieszkaW 08:42, 10 lut 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Imienniczka napisał(a)

Zdjęć u mnie pod dostatkiem. Mam hopla na ich punkcie Sąsiedzi pewnie myślą, że jestem szurnięta, gdy od rana do wieczora latam z aparatem po ogrodzie Wklejać mogę ich masę. Tylko kto je będzie oglądał?

Pozdrawiam Agnieszko.


Nie Ty jedna latasz z aparatem po ogrodzie Fotki to jest to, co lubimy najbardziej, a ogród masz cudowny, z indywidualnym rysem, proszę, nie zmieniaj go "po Ogrodowiskowemu", bo będzie taki jak...

Pozdrawiam ciepło. Będę tu zaglądać
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Imienniczka 09:29, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
dora75 napisał(a)
Też bardzo lubię liliowce. Twoje są cudne. Pozdrawiam.


Dziękuję dora75. Pozdrawiam
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Imienniczka 09:30, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
AgnieszkaW napisał(a)


Nie Ty jedna latasz z aparatem po ogrodzie Fotki to jest to, co lubimy najbardziej, a ogród masz cudowny, z indywidualnym rysem, proszę, nie zmieniaj go "po Ogrodowiskowemu", bo będzie taki jak...

Pozdrawiam ciepło. Będę tu zaglądać



Jak miło to słyszeć Nie wiem, czy bardziej lubię szaleć w ogródku, czy z aparatem? Pozdrawiam Agnieszko.
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Luki 11:24, 10 lut 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Imenniczko
Będę do Ciebie zaglądał na pewno, liliowce, masa bylin coś dla mnie.
Mówisz, że nie masz misz masz, ale takie zestawienie jak liliowiec z szałwią... dla mnie genialne.
No i melduję się ten Łukasz co uwielbia liliowce również mam kilkadziesiąt odmianowych i siewek
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Imienniczka 11:29, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Luki napisał(a)
Witaj Imenniczko
Będę do Ciebie zaglądał na pewno, liliowce, masa bylin coś dla mnie.
Mówisz, że nie masz misz masz, ale takie zestawienie jak liliowiec z szałwią... dla mnie genialne.
No i melduję się ten Łukasz co uwielbia liliowce również mam kilkadziesiąt odmianowych i siewek


Witaj Łukaszu Jak miło, że tutaj zajrzałeś. Jeszcze nie zdążyłam do Ciebie trafić. Dziś utknęłam w "Ogród w budowie - nieustającej"

Lubię szałwię. Zestawienie z liliowcem też mi się podoba. Będę jednak musiała zmienić coś w tym układzie. Szałwia rośnie bardzo wysoko i zbyt zasłania liliowca.

Pozdrawiam i obiecuję, że wpadnę z wizytą do Ciebie Mam nadzieję, że masz dużo zdjęć liliowców
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
agata19762 11:37, 10 lut 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
wdepłam do Twojego ogrodu i zostałam
od razu widać i czuć miłość do roślin ...
większość z nas biega od rana do wieczora po ogrodzie z aparatem ...
my ogrodniczki tak już mamy
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Agania 11:40, 10 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
My uwielbiamy takie ogrody, kwietne, zagęszczone i przejścia pomiędzy nimi, popracujesz nad kancikami, będziesz miała dużą widownię, nie bój się nas....ja też mam busz, zawsze chciałam mieć zarośnięty ogród pełen kwiatów i tajemniczość jaką tworzą poszczególne pory roku w ogrodzie, angielskie ogrody są najpiękniejsze, a ty już tak masz

Czekamy na więcej zdjęć

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
waldek727 11:44, 10 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Łukasz napisał:

Witaj imienniczko!



Mirko. Ja wczoraj przed napisaniem swojego postu zapoznałem się wcześniej z galerią Twoich fotek na 500px. Jeżeli możesz, to pochwal się w wątku również swoim spojrzeniem na naturę, które wykracza poza ramy ogrodu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Imienniczka 11:45, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
agata19762 napisał(a)
wdepłam do Twojego ogrodu i zostałam
od razu widać i czuć miłość do roślin ...
większość z nas biega od rana do wieczora po ogrodzie z aparatem ...
my ogrodniczki tak już mamy


Agato, miło, że wpadłaś do mnie. Jeszcze milej, że zostałaś Jeszcze bardziej miło, że też latasz z aparatem Pozdrawiam.
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies