Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Morze woni i kolorów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Morze woni i kolorów...

Imienniczka 19:53, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
asica napisał(a)

Morze woni dotarło aż do mnie. Bardzo mi się tu podoba.I moje kolory.


Aż tak bardzo pachnie u mnie?
Nigdy nie przepadałam za różem, jednak w ogrodzie to mój ulubiony kolor
Pozdrawiam Asiu.
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
eda 19:55, 10 lut 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale się napaczałam normalnie zatopiłam się i wzdycham uwielbiam ...ja bym nic nie ruszała kwiat z kwiatem gra kolory się uzupełniają no cud miód przepięknie ...tak myślałam że jeszcze coś wspaniałego wstawiłaś mmmmmm
macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Imienniczka 19:56, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
deszczowymaj napisał(a)
Witaj
Ogród masz piękny iście Bajkowy i nie zmieniaj go proszę W dzisiejszych czasach królują ogrody pod tzw.sznurek,dobór kolorów,kształtów,nawierzchni,piętra..itp..itd..i wydaje mi się że czasami brakuje nam (a na pewno mi) ogrodów takich..jak Twój, poprostu sielskich,stworzonych od serca,przez nas samych


Witaj Joanno.
Taki właśnie chyba pozostanie. To ma być ogród nie na pokaz lecz dla mnie
Dziękuję i pozdrawiam.
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Gardenarium 19:58, 10 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rośliny mogą, a nawet powinny się wylewać na żwirek, ścieżkę, palisada jest już niemodna
Psuje efekt świetnych kompozycji kwiatowych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:00, 10 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bylinowy ogród to rzadkość, bo jest bardzo pracochłonny, trudno utrzymać idealny wygląd o każdej porze roku, wiosną jest najpiękniejszy, bo taki soczysty, idealny, kolorowy.

Latem też nieźle, przeważnie brakuje kwiatów na jesień... a jak u ciebie jest zimą? Pusto czy masz zimozieloną bazę?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 20:00, 10 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Imienniczka napisał(a)


Witaj Joanno.
Taki właśnie chyba pozostanie. To ma być ogród nie na pokaz lecz dla mnie
Dziękuję i pozdrawiam.


Oczywiście że dla Ciebie ale My swoje oczęta nacieszyć Twoim ogrodem chcemy,także czekamy na duużżoo zdjęć
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Imienniczka 20:02, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
eda napisał(a)
Ale się napaczałam normalnie zatopiłam się i wzdycham uwielbiam ...ja bym nic nie ruszała kwiat z kwiatem gra kolory się uzupełniają no cud miód przepięknie ...tak myślałam że jeszcze coś wspaniałego wstawiłaś mmmmmm
macham


Dzięki Eda za wpadanie i machanie
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Imienniczka 20:07, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Gardenarium napisał(a)
Rośliny mogą, a nawet powinny się wylewać na żwirek, ścieżkę, palisada jest już niemodna
Psuje efekt świetnych kompozycji kwiatowych


Danusiu, modne, czy też nie, to ma dla mnie akurat jak najmniejsze znaczenie. Próbowałam kiedyś zmodyfikować dwie równoległe ścieżki, które biegły wzdłuż ogrodu i chciałam jakoś wyodrębnić rabaty. Tak pozostało do dziś. Ponieważ jednak minęło już parę lat od tego czasu i rollbordery zaczynają się rozpadać, pomyślę nad zmianami
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Imienniczka 20:13, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Gardenarium napisał(a)
Bylinowy ogród to rzadkość, bo jest bardzo pracochłonny, trudno utrzymać idealny wygląd o każdej porze roku, wiosną jest najpiękniejszy, bo taki soczysty, idealny, kolorowy.

Latem też nieźle, przeważnie brakuje kwiatów na jesień... a jak u ciebie jest zimą? Pusto czy masz zimozieloną bazę?


Jeszcze kilka lat wstecz, mój ogród był kolorowy jedynie wiosną. Latem, ze względu na małą ilość opadów była tu jedna wielka pustynia, jesienią nie kwitło już nic. Teraz dbam o to, by w ogrodzie było kolorowo przez cały czas. No może z wyjątkiem zimy
Zimą zielone są jedynie iglaki, których w ogrodzie jest co nieco. Posadzone zostały bez żadnego przemyślenia. Chyba głównie po to, by odgrodzić się od sąsiadów i by szybko zapełnić pustą przestrzeń po warzywach.
Troszkę kolorów daje dereń, owoce berberysów, na które jakoś nie za bardzo chcą się połasić ptaki
ufff
Chyba za bardzo się rozpisałam, a przecież jestem małomówna
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Imienniczka 20:14, 10 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
deszczowymaj napisał(a)


Oczywiście że dla Ciebie ale My swoje oczęta nacieszyć Twoim ogrodem chcemy,także czekamy na duużżoo zdjęć


Joasiu, zdjęć mogę wrzucać naprawdę dużo. Nie mam jednak zbyt wielu ogólnych ujęć ogrodu. To raczej zbliżenia kwiatów
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies