Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam się serdecznie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam się serdecznie :)

ilona 11:36, 11 lut 2015

Dołączył: 11 lut 2015
Posty: 12
Witam serdecznie wszystkich forumków na tym wspaniałym forum. Jest wspaniałe nie tylko z powodu wiedzy i informacji jakie tu można znaleźć ale i wspaniałych ludzi którzy go tworzą. Mam nadzieję, że i mnie przygarniecie do grona i wesprzecie radą jak będzie trzeba ( a będzie ).

Na forum trafiłam ponad 2 lata temu, intensywnie go poczytuję a w zimowe dni cieszę oczy waszymi ogrodami tęskniąc za zielenią.

Co do mnie to jestem z opolskiego, mam od roku domek z małą działką (jak to w mieście) i własnie "zakładam ogród" czyli w tym sezonie będę poprawiać zeszłoroczne porażki;/ i zagospodarowywać resztę działki.

Pozdrawiam wszystkich serdeecznie - Ilona
____________________
Imienniczka 17:30, 11 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Witaj Ilono
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
ren133 17:55, 11 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Imienniczka napisał(a)
Witaj Ilono

Witaj,
Widzę, że jesteś tutaj nowa. Ja dziś również dołączyłam do tego wspaniałego forum. Niestety nie radzę sobie tak dobrze jak Ty. Masz już swój wątek a ja cały czas nie wiem jak to zrobić. Mogłabyś mi pomóc?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
juliad 14:25, 12 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 8
ren133 napisał(a)

Witaj,
Widzę, że jesteś tutaj nowa. Ja dziś również dołączyłam do tego wspaniałego forum. Niestety nie radzę sobie tak dobrze jak Ty. Masz już swój wątek a ja cały czas nie wiem jak to zrobić. Mogłabyś mi pomóc?


Witam

Aby założyć nowy wątek musisz kliknąć w zielony napis "Nowy wątek" na górze po lewej stronie
____________________
Gardenarium 11:12, 24 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies