Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Dzień dobry WSZYSTKIM!!! - uwielbiam Panią Danusię i cieszę się, że wreszcie dołączyłam!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Dzień dobry WSZYSTKIM!!! - uwielbiam Panią Danusię i cieszę się, że wreszcie dołączyłam!!!

sylwia_slomc... 19:08, 04 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Fajny kawałek ogrodu już jest dodasz koloru i będzie miodzio
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
miskka 20:44, 04 lis 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Lubię kolory, ale nie lubię chaosu. I tu mam problem - nie umiem tego pogodzić Pewnie gdybym miała kasę wtedy zastosowałabym sprawdzone zestawienia z projektów Pani Danusi... Ale nie mam... I muszę radzić sobie z tym co mam lub co wpadnie okazyjnie lub od kogoś.
____________________
Gardenarium 22:54, 08 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A nie chcesz czasem, żeby przenieść do Naszych ogrodów ten wątek?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
miskka 23:16, 08 sty 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Nie mam odwagi. Uważam że nie ma czego pokazywać w oddzielnym wątku
Może kiedyś - na razie kasy brak na realizację pomysłów.
Podczytuję na forum o rozmnażaniu roślin - powoli do czegoś dojdę.
Jakiś tam swój pomysł mam, marzy mi się jakoś połączyć Ogrodowiskowy styl z własnym - trochę wspomnień po babci, trochę pielenia w warzywach z dzieciństwa (nie nawidziłam tego wtedy, a teraz działa odstresowująco) i takie tam...
Młoda jeszcze jestem - kiedyś dojdę do celu.
Ale cele życiowe to nie tylko kwiatki i warzywa - bez względu na to jak bardzo się je kocha
____________________
Gardenarium 23:23, 08 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nabieraj w takim razie odwagi
Pewnie że życie to nie tylko kwiatki i warzywa, to samo życie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
miskka 23:34, 08 sty 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621

Buźki dla wszystkich
____________________
jolinek 14:30, 09 sty 2016


Dołączył: 10 gru 2015
Posty: 7
Witam Wszystkich mam na imię Jola mieszkam koło Katowic. Ogród był moim wielkim marzenie które się wreszcie spełniło. Trzy lata temu kupiłam stary dom z działką o powierzchni 1360 m2. Działka jest częściowo obsadzona ale to same tuje parę róż i małe oczko wodne. Od trzech lat staram się to zmieniać i mam nadzieję że to się uda i stworzę taki ogród o jakim zawsze marzyłam.
____________________
Jola - Spełnione marzenie o maleńkim ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies