Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Dzień dobry WSZYSTKIM!!! - uwielbiam Panią Danusię i cieszę się, że wreszcie dołączyłam!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Dzień dobry WSZYSTKIM!!! - uwielbiam Panią Danusię i cieszę się, że wreszcie dołączyłam!!!

miskka 20:52, 12 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Muszę na początku zaznaczyć, że uwielbiam Panią Danusię - śledzę jej pracę/pasję. Chyba z wszystkiego co jest dostępne w internecie w kwestii ogrodnictwa Pani Danusia najbardziej mnie zachwyciła.
Jestem młodą ogrodniczką-amatorką, czasem ogrodniczką-wariatką... O tej porze roku przebieram nogami, by pogrzebać troszkę w ziemi! Pewnie nie wytrzymam do wiosny i posieję coś w doniczki...
____________________
Gardenarium 21:25, 12 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochana pasjonatko, no siej kobieto, a co będziesz siać? Petunie czy pomidorki?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 21:56, 12 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witamy serdecznie
Pochwal się co tam masz zamiar wysiewać
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
rozark 08:23, 13 lut 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
po przeczytaniu wpisu - uśmiechnęłam się
znaczy się ładnie zaczął się ten dzionek
____________________
pozdrowionka
miskka 18:09, 14 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Dopiero zaczynam swoją przygodę z ogródkiem i ze względu na inne wydatki tworzę go powoli i sama... Lubię ten zapach ziemi... zapach trawy... zapach słońca... Wymyśliłam, żeby wśród zieleni, którą już mam zawrzeć, więcej swoich ulubionych kolorów - a w ogródku lubię biel i mocny róż. Dlatego mam zamiar zrobić rozsadę (w porządnej ilości) szczypiorku czosnkowego - pięknie wygląda, pięknie kwitnie, pięknie pachnie! Mam jeden egzemplarz w mini warzywniku i mam taki pomysł, by przenieść ten motyw w część ozdobną.
Druga rozsada to będą goździki - sentyment z ogródka babci...
Achaś - szczypiorek to troszkę później się wysiewa chyba w kwietniu...
____________________
monteverde 18:15, 14 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Misska szczypiorek wysiewa się na początku kwietnia wprost do gruntu, ale jak ręce Ciebie swędzą to możesz wysiać w doniczki w domu i potem po przesadzać do ogrodu, a w uwielbieniu względem Danusi nie jesteś odosobniona
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
miskka 18:31, 14 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Dziękuję - no tak myślałam z tym szczypiorkiem, ale właśnie chyba wcześniej zrobię rozsadę na parapecie - nie wytrzymam do kwietnia
W marcu będziemy zakładać od nowa trawnik z tyłu domu - sporo pracy, ale nie mogę się doczekać no i zaczynam przygodę z kompostem - na wiosnę będzie pierwszy raz z wykorzystaniem tego dobrodziejstwa - wejdę z tym tematem w odrębny wątek
____________________
LadyRose 22:00, 20 lut 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 18
witaj miśka ja już "walczę" z rozsadami może trochę za wcześnie ale podobnie jak Ty nie mogłam wytrzymać i już nie mogę doczekać się tego zapachu ziemi
____________________
Ogród młodej ogrodniczki
miskka 21:53, 21 paź 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Tak wyszła nasza trawka - uff. Nie chcę nigdy więcej tego przechodzić.

Trochę chwastów rośnie, ale na wiosnę dzielnie powalczę
____________________
iwka 13:05, 27 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
no ładna trawka wyszła witaj
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies