Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witajcie. Bardzo tęsknię za wiosną. A Wy też?

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie. Bardzo tęsknię za wiosną. A Wy też?

linnet07 21:38, 23 lut 2015


Dołączył: 22 lut 2015
Posty: 33
Witam Wszystkich. Załozyłam konto bodajże wczoraj, ale dopiero dzisiaj zauważyłam, że do dobrego zwyczaju w Ogrodowisku należy przywitanie się. Tak więc jestem Wam winna słówko o sobie. Mam miniaturowy skrawek gliny gdzieś w Wielkopolsce, a to o tyle ważne, że srednio jest u nas nieco cieplej niz np w Mikołajkach. Mieszkam w tym miejscu od kilku lat, i na przekór wszystkiemu staram się, by było ono dla mnie moim osobistym kawałkiem Raju. I tak też jest, o ile nie ogladam zdjeć Waszych ogrodów, bo wówczas, jak to u baby zazdrość bierze górę i emocje szaleją. A tak na poważnie gratuluję wszystkim ich własnych skrawków raju, bez wzgledu na to, cz takowy ma 2 hektary, czy mieści sie na parapecie. Każdy z nas ma do tego prawo, by po całym dniu w pracy wrócić do własnego kawałka spokoju. Tego Wam wszystkim i sobie życzę. I oby wiosna przyszła szybko, bo juz mi jej bardzo, bardzo brakuje.
Podpisuję sie jako linnet, a to dlatego, że ileś tam lat temu, gdy zakładałam konta na jakiejś tam stronie czytałam "Śmierc nas Nilu" Agaty Christie, a imiona innych bohaterek były juz zajete. I tak została linnet.

Na zdjęciu pierwsze oznaki wiosny rok temu. Lubię wstawiać daty, bo dzięki temu wiem kiedy co kwitnie.
____________________
deszczowymaj 10:18, 26 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Witaj Linnet
Bardzo jestem ciekawa Twojego skrawka gliny
Pochwal się zdjęciami
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
linnet07 09:50, 27 lut 2015


Dołączył: 22 lut 2015
Posty: 33
Witaj deszczyku majowy. Cos tam mi rosnie mniej lub wiecej raczej mniej
Tu na watku o glinie masz troche moich fotek.
Tęsknie za wiosna. Pa.


http://www.ogrodowisko.pl/watek/4626-ogrod-na-glinie?page=165#post_3
____________________
Puszek 20:41, 26 kwi 2015


Dołączył: 26 kwi 2015
Posty: 28
Witaj!
____________________
Marzenia mogą się spełnić... potrzeba tylko czasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies