Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tysiąc radości i utrapień

Pokaż wątki Pokaż posty

Tysiąc radości i utrapień

jona 20:50, 16 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Też się zastanawiam nad sianiem w warzywniku.
Z marchewką pewnie jeszcze poczekam, ale szpinak, sałatę i rzodkiewkę wysieję jutro (jeżeli zdążę, bo jakoś sporo robót w ogrodzie)
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 21:03, 16 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
agnieszka_podpora napisał(a)
No plantacja pięknie ci idzie ,ja dzisiaj zruszyła trochę ziemię pod marchewkę chciałam zobaczyć ale jest bardzo mokro musi troszkę przeschnąć.


Masz jakieś ulubione odmiany marchewki? Rośnie ona u Ciebie sama czy w towarzystwie?
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
wiewiora 22:00, 16 mar 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Ja sałatę wysiałam na zimę w tunelu widzę że wychodzi.Wtamtym tygodniu w tunelu posadziłam rzodkiewkę ,kilka sztuk sałaty przepikowałam z oranżerji i jeszcze wsiałam trochę sałaty na taśmie .W tym roku robię po troszku różnymi metodami i będę obserwować co lepiej się zachowuje.
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
jona 22:20, 16 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Liczę na wyniki eksperymentów . Zazdroszczę szczególnie oranżerii, ileż tam można wysiać, ile przygotować sadzonek, ile przechować roślin, eh... Szczęściara z Ciebie
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jona 19:23, 17 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Pierwsza grządka w warzywniku zrobiona . Wysiałam rzodkiewkę, szpinak i sałatę. Przykryłam włókniną i już zaczęłam czekać
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
karolina_nowak 20:15, 17 mar 2015


Dołączył: 24 lis 2013
Posty: 84
Witaj Jona czy będziesz skarlać begonie bo urosną dosyć wysokie. Ja begonie wysiewałam w tamtym roku i wysadzałam je bez skarlania to wyrosły wysokie, nie były takie ładne kępy jak się kupuje od ogrodnika. Pozdrawiam
____________________
jona 20:36, 17 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
karolina_nowak napisał(a)
Witaj Jona czy będziesz skarlać begonie bo urosną dosyć wysokie. Ja begonie wysiewałam w tamtym roku i wysadzałam je bez skarlania to wyrosły wysokie, nie były takie ładne kępy jak się kupuje od ogrodnika. Pozdrawiam


Witaj Karolino . Begonie posiałam pierwszy raz i nie mam tu żadnego doświadczenia. Nawet nie wiem czy można amatorsko stosować retardanty wzrostu? A jeśli można to nie mam bladego pojęcia jak? Pewnie wiec zostaną tak, jak same zechcą rosnąć.
Czy masz jakieś zdjęcia swoich begonii z poprzedniego roku?
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
wiewiora 13:01, 18 mar 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
U mnie rzodkiewka w tunelu już kiełkuje
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
jona 19:21, 18 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
To tylko czekać, aż się znajdzie na kanapce
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
ewsyg 09:56, 19 mar 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ja z warzywami muszę jeszcze poczekać bo nie mam grządek. Begonii też nigdy nie siałam.
Pozdrawiam Asiu
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies