Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

gusiarz 19:51, 07 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witam "murkową" koleżankę ... i na start chcę powiedzieć, że masz pięknie!!! Fajnie jest wiedzieć czego się chce, wiedzieć jaki styl ogrodu nam się podoba najbardziej. Kibicuję mocno...
I dodam jeszcze, że podziwiam za to że wytrzymałaś trzy lata nie ujawniając się na O.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
MirellaB 20:06, 07 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam. Bardzo mi się podoba ogród.
Co to za roślinki na 1 stronie między kostkami takie zielone place? Czy to jest jakaś odmiana macierzanki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
martika 22:17, 07 mar 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
W końcu widzę wątek, super, ogród zapowiada sie fajnie.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nawigatorka 00:11, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MirellaB napisał(a)
Witam. Bardzo mi się podoba ogród.
Co to za roślinki na 1 stronie między kostkami takie zielone place? Czy to jest jakaś odmiana macierzanki?

Między płytami rośnie macierzanka piaskowa i karmnik oświaty zwykły i aurea.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 00:12, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Witam wszystkich odwiedzających.jutro fotki z dzisiejszego sadzenia bo teraz już padam...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 07:06, 08 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
nawigatorka napisał(a)

Między płytami rośnie macierzanka piaskowa i karmnik oświaty zwykły i aurea.

Dziękuję za odpowiedź. Super to wygląda. Ja nie mam takich płyt, ale mam posadzoną macierzankę dwa rodzaje pygmaeus i cytrynową, ale coś wolno zadarnia. Rośnie od czerwca ubiegłego roku, więc może ruszy. A ta która jest u Ciebie to szybko zadarnia?

Szukam w necie Twoich roślin i karmnik oświaty nie ma. Znalazłam karmnik ościsty. Czy to jest to samo?

A macierzanka piaskowa wygląda mi na taką jak moja pygmaeus.

Ogród bardzo duży. Ja mam niecałe 900 m.kw.i wydaje mi się sporo.
Czekam na zdjęcia. Będę u Ciebie na bieżąco,bo bardzo mi się podoba.
Zapraszam również do mojego początkującego ogrodu.
Miłej niedzieli

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 08:09, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Karmnik ościsty oczywiście moja macierzanka rośnie bardzo szybko,dużo szybciej niż karmnik.musze wycinać ja z płyty by jej całkowicie nie przysłowia a rośnie tam od sierpnia 2013 a te zdjęcia są z ubiegłego roku.już ja nawet dzielilam.ma białe kwiaty (macierzanki inne najczęściej mają fioletowe). Ale muszę przyznać że płyty to nie do końca mój pomysł ale Marzenko - to element rozpoznawczy jej ogrodu.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:23, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wczoraj posadziłam 11 świerków serbski. 8 w narożniku działki - mają docelowo przesłonić trochę działkę od wiatru i stworzyć tło, 3 bliżej domu jako "plecy" przyszłego wgłębnika z ogniskiem. teren jeszcze nie dość posprzątany bo zabrakło czsu ale i tym się zajmę.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:24, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Były tez i wykopaliska ziemne...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:35, 08 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Świerki mam zamiar obciąć (czubki) by się zagęścily bo nie wszystkie są idealnie gęste.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies