Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Z południa Polski

Pokaż wątki Pokaż posty

Z południa Polski

Marzenaka 14:18, 22 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witam serdecznie. Postanowiłam do was dołączyć, ponieważ zafascynowało mnie Ogrodowisko... Czytam po nocach, planuję, podziwiam wasze cudne ogrody, metamorfozy w nich i podczytuję rady co, jak i gdzie. Ogród mamy nawet duży ale nic konkretnego w nim nie ma - bałagan i chaos, brak pomysłów, działanie pod wpływem chwili... dopiero teraz zacznie wyglądać jak prawdziwy ogród. W nowym domu mieszkamy 5 lat ale trochę jeszcze przypomina plac budowy niestety... Wiosna idzie, więc remonty, no i mam ambitny plan stworzyć piękny ogród. Mam nadzieję, że z waszą pomocą mi się to uda.
____________________
Ogród Marzeny
zbigniew_gazda 14:25, 22 mar 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Marzena - strzel sobie podpis i dawaj foty.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 14:25, 22 mar 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11170
Marzena - strzel sobie podpis i dawaj foty.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Marzenaka 14:38, 22 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
O jak miło! Szybki odzew. Osiągnięć ogródkowych w sumie brak, jedynie wzdłuż jednego ogrodzenia mamy tuje zasadzone parę lat temu (chcieliśmy się osłonić przed okropnym sąsiadem ). Obecnie jesteśmy w trakcie robienia wjazdu i ścieżki do domu z prawdziwego zdarzenia (tzn. czekamy na pana, który nam będzie obrzeża kładł). Owszem, miejsca mamy dużo na ciekawe aranżacje ale powolutku... Najpierw zacznę od przedogródka.
____________________
Ogród Marzeny
Marzenaka 23:39, 22 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
zbigniew_gazda napisał(a)
Marzena - strzel sobie podpis i dawaj foty.
jak tylko doczytam jak się to robi
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies