Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Bardzo proszę o serdeczną pomoc :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bardzo proszę o serdeczną pomoc :)

IVexus 17:38, 27 mar 2015


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 7
Cześć wszystkim
Otóż rozpoczynam wojaczkę z moim ogrodem i proszę o rady ponieważ, mam 0 pomysłów i wydaje mi się ze nie mam gustu. Podsyłam zdjęcia. Przepraszam za jakoś. Mile widziane przeróbki w programie Paint



Karol99 18:18, 27 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ja bym na początek poszerzył rabaty. Widzę, że masz duże drzewa co to za gatunki?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
GorAna 19:27, 27 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witaj
Zbierz wszystkie kamienie w jedno miejsce i zrób skalniak, a rabaty wyznacz wężem ogrodowym, albo zrób proste....wszystko zależy jaki jest dom, czy tradycyjny, czy też nowoczesny?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
IVexus 20:34, 27 mar 2015


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 7
juz odpowiadam
tak wiec ten wezyk przy plocie nie za fajnie wyglada ?. moze wkopac troche te kamienie zeby tak nie staly wysoko ?
przy plocie zostaly posadzony bluszcz ktory porosnie caly ten betonowy plot oraz lipy.
Malgosik 22:55, 27 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Witaj

Takie kamienie nie są teraz zbyt modne, skalniaki również. Odradzam jedno i drugie. Rabaty do poszerzenia, płot betonowy do zasłonięcia, chyba bluszcz byłby najlepszy. Masz koliste ścieżki, to linię rabaty też wyznaczyłabym miękką, a przynajmniej w narożnikach.
____________________
Ogród na glinie
aptu 09:41, 03 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Witaj, zgadzam się z Malgosik, oraz z koniecznością poszerzenia rabat, teraz są za wąskie i nic Ci się tam nie zmieści. Te rabaty są całkiem zacienione, czy jest tam choć troszkę słońca?
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies