Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Które kwitnące nie odwracają się do słońca

Pokaż wątki Pokaż posty

Które kwitnące nie odwracają się do słońca

emilia 20:32, 07 kwi 2015

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
Często byliny, jednoroczne, bądź krzewy, lepiej się prezentują od strony południowej, bo w tę stronę odwracają się kwiaty i z tej strony są bardziej rozrośnięte. Czy zauważyliście, które z kwitnących nie mają tendencji przechylania się ku słońcu?
Mam tak usytuowany dom, że patrząc na ogród, patrzę ku południowej stronie, nie chcę patrzeć na rośliny jakby od tyłu, czy coś się znajdzie?

Wydaje mi się, że hortensja, jest tak samo ładna od północnej jak i południowej strony, czy tak jest naprawdę? Co jeszcze? Wypisujcie proszę.
emilia 23:17, 07 kwi 2015

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
Może ktoś zaobserwował?
Gardenarium 10:22, 08 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Każda roślina zwraca się w stronę słońca i gorzej wygląda od strony północnej, to dość dziwne pytanie i nie do odpowiedzenia po prostu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
emilia 11:38, 08 kwi 2015

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
U mnie barwinek, rh i hortensje ładne są również od północnej strony, są też hosty, naparstnice. Może pytanie nie było dobrze sformułowane, ale taki problem ma pewnie niejedna osoba uprawiająca ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies