Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

mój ogród

michal22michal 10:47, 12 kwi 2015

Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 3
witam.

Czy ktoś by mi pomógł zaprojektować mój ogród i podjazd do garażu
Myślę o tym i kombinuję, i chyba sam sobie z tym nie poradzę, mam koncepcję, ale nie jestem pewien, czy to technicznie będzie pasować, więc może ktoś pomoże mi bezinteresownie zaprojektować mój ogród i podjazd.
Aga 11:10, 12 kwi 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam tutaj napewno ktoś ci pomoże
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
michal22michal 13:58, 12 kwi 2015

Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 3
napisałem w dobrym dziale, czy może lepiej w zakładanie ogrodów?
Aga 14:39, 12 kwi 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Hm chyba w dobrym dziale ale próbuj też w zakładanie ogrodów albo pojedyńcze pytanie dotyczace rabat bo nie raz długo trzeba czekać aż ktos podpowie
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
michal22michal 09:48, 18 kwi 2015

Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 3
nie wiem Aga jak to zrobic wszystko, zeby ładnie wyglądało, myślałem,że ktoś odpisze, pokaże zdjęcia i ktoś doradzi, jak zrobić podjazd, roslinki i lampki poukładać, żeby fajnie było, jak to technicznie zrobic, jakie materiały, a mam tu tez szambo, ktore jakos tu musi funkcjonowac, ale chce,zeby bylo ladnie, estetycznie...
Aga 20:28, 18 kwi 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
A dlaczego nie wstawiasz żadnych zdjęć?
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
kaisog1 23:30, 19 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Powiem tak.... jeżeli masz koncepcję to ją przedstaw. Kolejna sprawa.. jak doradzić jak nic tu nie ma??? Ani zdjęć, ani planu ogrodu - nic, więc jakiej pomocy oczekujesz? Nie nastawiaj się na to, że otrzymasz tu projekt z rozwiązaniami technicznymi... tutaj doradzamy sobie nawzajem a jesteśmy amatorami.... Danusia nie może wszędzie i każdemu z osobna doradzić niestety.
Pomijam już fakt, że na tym forum znajdziesz wszystko co potrzebne by zaprojektować ogród samemu... począwszy od artykułów Danusi skończywszy na problemach z szambem... Trzeba tylko poszukać i chcieć

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies