Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Was kochani

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Was kochani

akwa 08:53, 19 kwi 2015

Dołączył: 10 kwi 2015
Posty: 3
Witam Was wszystkich. W końcu postanowiłam się odezwać bo już od jakiegoś czasu zaglądam ale jakoś nie miałam odwagi. Macie wszyscy takie piękne ogrody a ja dopiero zaczynam. Mój ogród to kawałek warzywniaka mała rabatka ala skalniak miejsce przed domem na róże i cosik jeszcze a wkoło domu tuje.Zaczynam przygodę z żurawkami -bardzo spodobały mi się ale widzę że są dość trudno dostępne.W najbliższym czasie porobie zdjęcia to dodam.Bardzo proszę czasem o rady i dodanie otuchy. Ściskam Was mocno.
____________________
akwa
paulina_ns 09:06, 19 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj Każdy od czegoś zaczynał, więc nie ma się czego wstydzić Uwierz mi, że trafiłaś w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie Ja sama zaczęłam tworzyć swój ogród na ogrodowisku i uwierz mi z pomocą innych zaczyna mi się podobać, bo samodzielne prace były klapą i teraz wszystko do poprawy jest, a po co robić dwa razy to samo - lepiej raz, a porządnie zaznaczam i czekam na zdjęcia
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MartaB 11:48, 19 kwi 2015

Dołączył: 04 kwi 2015
Posty: 25
Witam, ja też jestem nowa Super że masz warzywniak, ja dopiero będę zakładać Czekam na zdjęcia
____________________
Marta - http://www.ogrodowisko.pl/watek/5595-stary-ogrod-z-nowym-domem
sylwia_slomc... 23:42, 23 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Witaj, żurawki można tanio kupić w marketach ogrodniczych ja tak zrobiłam w zeszłym roku i teraz mam już niezłe kępki. Powodzenia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies