Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

siakowa 11:53, 12 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Toszka napisał(a)
stipa będzie dwa razy wyższa niz lawenda - trzeba dobrze obmyśleć plan nasadzenia, jeśli chcesz taki zestaw.

chyba ze to będzie lawenda taka jaka ma malkul...ma ze stipa i jak kwitnie lawenda to lawenda jes widoczna jak obcinana to tworzy piękne poduchy a stipa przejmuje role
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
mikami 17:51, 12 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Jakoś ten zakątek rabaty między garażem a drzwiami w ogóle mi nie leży ach jaka jestem zła że tego nie wybrukowałam postawiłam bym donice i było by fajnie dla pociechy kilka fotek

moje trawy coraz większe
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 17:54, 12 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Taras po hydroizolacji zaczyna nabierać kształtów teraz muszę czekać do poniedziałku na układanie płytek
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Toszka 17:59, 12 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
co ty chcesz od drzwiowego zakatka - tam można fajnie coś posadzić - nie wiem czy nie będzie ogólnie za pstrokato, ale równie dobrze możesz tam posadzić kolumnowe berberysy i w zalezności od ich koloru lawendę, trzmielinę, Red Barona... prosze ciebie, ten fragmencik ma potencjał. Jednakże "meblując" go musisz pamiętać o wszystkich rabatach jako całość kompozycji.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
alis 18:13, 12 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
mikami napisał(a)
no i są fotki
tak to wyglądało zapakowane

a tak po rozpakowaniu


a zamówiłam
Trzcinnik ostrokwiatowy 'Karl Foerster'
'Red Baron'
Kostrzewa sina 'Eliah Blue'


Bomba trawy, daj namiary na szkółkę>
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
mikami 18:27, 12 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Alicja wysłane
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 18:30, 12 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Toszka napisał(a)
co ty chcesz od drzwiowego zakatka - tam można fajnie coś posadzić - nie wiem czy nie będzie ogólnie za pstrokato, ale równie dobrze możesz tam posadzić kolumnowe berberysy i w zalezności od ich koloru lawendę, trzmielinę, Red Barona... prosze ciebie, ten fragmencik ma potencjał. Jednakże "meblując" go musisz pamiętać o wszystkich rabatach jako całość kompozycji.

Mnie chyba najbardziej przeraża właśnie to iż muszę ją dopasować do tego co już mam i tak jak piszesz aby nie było za pstrokato może to jeszcze nie ten czas na nią
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
iwka 18:32, 12 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
super zakupy

Magda, ta co dałam Ci link do tych kul ma malutkie dziecko to teraz mało zagląda na forum, a dzisiaj natknęłam się jeszcze na takie oświetlenie tu

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
mikami 13:58, 13 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
iwka napisał(a)
super zakupy

Magda, ta co dałam Ci link do tych kul ma malutkie dziecko to teraz mało zagląda na forum, a dzisiaj natknęłam się jeszcze na takie oświetlenie tu


Iwona dziękuje za zakupy ja także jestem zadowolona z takich sadzonek
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
kasja83 14:18, 13 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
mikami piękne trawy-też chcem namiar

Taras nabiera ładnie kształtu-jakie płytki kładziesz?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies