Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

mikami 23:07, 11 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Kasia, Ania, Alicja dziekuje
Mam nadzieje że rosliny kiedy urosną to za kryją trochę tego kamienia
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
MirellaB 13:57, 12 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ale Ci zazdroszczę tych donic przy tarasie Jak trawy podrosną to będzie cudnie
Czy oprócz traw coś jeszcze będziesz tam sadziła?
Dobrze, że mate rozłożyłaś. Ja żałuję, że jej nie mam, zielska nie mogę ogarnąć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mikami 16:13, 12 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Mirella w tym roku nic więcej nie planuję do donic poczekam i zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać jak podrosnie
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
polinka 18:19, 12 cze 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Przyszłam pochwalić donice ale niestety mam kilka ale...
Miskanty kochają wodę, jeśli zależy Ci na szybkim i intensywnym wzroście traw to nie można oszczędzać na wodzie. To samo z rozplenica. Natomiast lawenda lubi suche stanowiska...
Miałam kiedyś połączenie gracilimusa z lawendą i niestety po roku pożegnała się z lawendą ponieważ zrobiła się brzydka od nadmiaru wody. Może w donicy inaczej będzie inaczej się rozchodzila ta woda czego Ci zycze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
iwka 18:28, 12 cze 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
oj, ja odradzam trawy pampasowe, miałam, kilka i żadna zimy nie przetrwała.
Z kwitnących na biało to może Miskant chiński Silberfeder, ale na żywo go nie widziałam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
mikami 18:55, 12 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
polinka napisał(a)
Przyszłam pochwalić donice ale niestety mam kilka ale...
Miskanty kochają wodę, jeśli zależy Ci na szybkim i intensywnym wzroście traw to nie można oszczędzać na wodzie. To samo z rozplenica. Natomiast lawenda lubi suche stanowiska...
Miałam kiedyś połączenie gracilimusa z lawendą i niestety po roku pożegnała się z lawendą ponieważ zrobiła się brzydka od nadmiaru wody. Może w donicy inaczej będzie inaczej się rozchodzila ta woda czego Ci zycze

Dzięki za uwagi w donicy będzie rozłożona linia kroplująca i mam nadzieje nią regulować dostawę wody co do lawendy u mnie o dziwo lawenda najlepiej kwitnie tam gdzie ma stale mokro -zobaczymy jak będzie jeśli ten zestaw się nie uda w przyszłym roku go zmienię
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 19:04, 12 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Iwona słyszałam że trawy pampasowe kiepsko przetrzymują zimę i właśnie dlatego mam dylemat na szczęście mam jeszcze trochę czasu gdyż altana będzie dopiero w lipcu tak że nadal szukam czegoś co będzie pasowac w to miejsce
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
AgaeM 19:25, 12 cze 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Witam się. U mnie tez pampasowa nie przezimowała. Na biało kwitnie mi miskant cukrowy. Ładny ale idzie rozłogami.
____________________
szałwie czy lawendy
mikami 22:33, 12 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Mnie też się podoba miskant cukrowy ale czytałam o nim niezbyt pochlebne opinie
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
AgaeM 22:38, 12 cze 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Mam od 4 lat i lubię go.
____________________
szałwie czy lawendy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies