Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

anbu 07:39, 16 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Mirelko fajnie, nowocześnie - tak jak lubisz. Piesek najlepszy na projekcie
____________________
Ania Ogród Ani :)
MirellaB 07:57, 16 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Lawenda faktycznie inna od wszystkich
Zobaczymy co dalej z nią będzie

Co do altany to fajnie wymyśliłaś Ja nie nam żadnych uwag, no może zwiewne trawy bym dodała
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
gruba_dynia 08:31, 16 cze 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Altana zapowiada się super. Jako że jesteśmy w trakcie podobnej konstrukcji mam pytanie. Co będzie na dachu altany? Ruchome płótno?
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
mikami 10:26, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
anbu napisał(a)
Mirelko fajnie, nowocześnie - tak jak lubisz. Piesek najlepszy na projekcie

Dzięki Aniapiesek to podstawa -tak sobie myślę kto najczęściej będzie korzystał z tego miejsca i myślę że Mika haha
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 10:32, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
MirellaB napisał(a)
Lawenda faktycznie inna od wszystkich
Zobaczymy co dalej z nią będzie

Co do altany to fajnie wymyśliłaś Ja nie nam żadnych uwag, no może zwiewne trawy bym dodała

Mirella lawendę przesadziłam na tył ogrodu zobaczymy jak ją przytnę czy coś to da jak nie to na tyłach niech sobie rośnie
O trawach też myślałam i tak sobie myślę może wymieszać z przodu altany lawendę z trawami albo trawy będą w donicach dostawione sezonowo w altanie
Mam jeszcze trochę czasu na dopracowanie tego zakątka zanim postawią altanę
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 10:45, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
gruba_dynia napisał(a)
Altana zapowiada się super. Jako że jesteśmy w trakcie podobnej konstrukcji mam pytanie. Co będzie na dachu altany? Ruchome płótno?

Myśleliśmy długo z mężem co tam dać na dach warianty były różne od plandeki z tirów poprzez szkło itp
W końcu byliśmy na wystawie kwiatów w Gliwicach i tam zobaczyliśmy rolety rzymskie po dopytaniu się na 90%będą montowane 2 rolety rzymskie zależało nam na tym by była możliwość chowania tego dachu
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
alis 10:50, 16 cze 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
mikami napisał(a)
Skoro u mnie znów pada i w ogrodzie nie mogę nic robić
Pokażę co wymyśliłam jaką roślinność koło tarasu i jaką altanę zleciłam zrobić (wykonanie jak dobrze pójdzie koniec lipca )
Altana za ścieżką z lewej strony łączy się z miejscem na ognisko i rabatą brzozową
Zmieniłam pomysł z trawą na 2 drzewa w kolorze bordowym które będą otoczone lawendą i bukszpanem
Po prawej stronie za ścieżką jest miejsce na gril
Z tyłu altany będzie posadzona winorośl
Uwagi mile widziane






Mirelko, projekcik cacko czekam na jego realizację, mnie na przyszły rok (najprawdopodobniej) też czeka budowa altany
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
MirellaB 10:57, 16 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Czyli dach będzie składany?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mikami 11:07, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Alicja dzięki mam nadzieje że nic się nie przesunie w terminie i w sierpniu będę z niej korzystać
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 11:10, 16 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
MirellaB napisał(a)
Czyli dach będzie składany?

Dokładnie tak dach będzie składany myślę jeszcze o tym czy ta roleta nie powinna się chować w jakieś skrzynce a nie tylko składać ale zobaczymy
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies