Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Efffa 19:06, 27 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
aha, daj legendę roślinek na wizualizacjach powyżej, plisss
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
mikami 19:09, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Taras ma zadaszony częściowo to znaczy mam taką wnękę tak to mniej więcej wygląda na stół i 4 krzesła starczy
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Efffa 19:11, 27 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
a no to extra
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
mikami 19:14, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Efffa napisał(a)

ktoś Ci projekt robił czy sama tak zwizualizowałaś?

Projekt a raczej coś co ma go przypominać robiłam sama nie wiem czy będzie ok ale tak sobie to w głowie wymyśliłam
Co do roślin to są tam ujęte w tej chwili tylko lawendy obwódka z bukszpanu oraz 2 drzewa chyba będzie to śliwo wiśnia
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 19:16, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Marta napisał(a)
Witam. Fajny masz taras, śliczny szary kolorek, a kule świetlne też mi się podobają, wczoraj widziałam takie na żywo, fajne są Pozdrawiam

Witam
Dzięki za taras lampy kule niestety dalej nabierają mocy urzędowej (brak czasu u męża)
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Marta 19:23, 27 cze 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
mikami napisał(a)

Witam
Dzięki za taras lampy kule niestety dalej nabierają mocy urzędowej (brak czasu u męża)


Coś wiem o tej mocy urzędowej oby szybko nabrała mocy wykonawczej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
mikami 19:26, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Marta o tak aby jak najszybciej bo po woli moja cierpliwość anielska się kończy
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Toszka 19:36, 27 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
mikami napisał(a)
Moja gigantyczna lawenda
Kwiatostany tej lawendy są dużo jaśniejsze niż tej o normalnych rozmiarach
Myślałam żeby ją przyciąć co o tym sądzicie?


to jest inna odmiana lawendy wąskolistnej. cięcie teraz nie zmieni pokroju.
Ten krzaczek trzeba nisko ciąć by był kompaktowy, a wtedy te długie kłosy w masie mają swój olbrzymi urok, zwłaszcza jak będzie mieć już kilka lat.
Na pocieszenie dodam, że ten mieszaniec jest zdrowszy, bardziej żywotny (można bardzo drastycznie ciąć i formować) i lepiej zimuje... i lepiej się sieje
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Marta 19:42, 27 cze 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Toszko, to jest Viva? Moje kupowane jako Viva podobnie wyglądają, mają długie kłosy i rośną w donicy, natomiast Vivy w gruncie o wiele mniejsze już mają kłosy, a kupowane w sześciopaku.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
mikami 19:45, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Toszka napisał(a)


to jest inna odmiana lawendy wąskolistnej. cięcie teraz nie zmieni pokroju.
Ten krzaczek trzeba nisko ciąć by był kompaktowy, a wtedy te długie kłosy w masie mają swój olbrzymi urok, zwłaszcza jak będzie mieć już kilka lat.
Na pocieszenie dodam, że ten mieszaniec jest zdrowszy, bardziej żywotny (można bardzo drastycznie ciąć i formować) i lepiej zimuje... i lepiej się sieje

No to mi ulżyło bo już myślałam że ktoś ja napompował za pomocą czarodziejskiej pompki Pana Kleksa ha ha
A z drugiej strony kupuje człowiek kilkanaście sztuk tego samego a tu jeden taki odmieniec, no cóż skoro sie już trafił to będziemy trzymać go krótko a raczej strzyc ha ha
Dzięki za informacje
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies