Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Toszka 19:50, 27 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
problem polega na tym, że jest masę mieszańców, zwłaszcza jak producent ma sadzonki z siewu.

warto poczytać

Marto - mam jeden siedmioletni krzak Vivy i powiem tylko, że co roku ma inny pokrój kwiatostanów. Wszystko zależy od pogody. Ma to swój urok
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
mikami 19:54, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Toszka napisał(a)
problem polega na tym, że jest masę mieszańców, zwłaszcza jak producent ma sadzonki z siewu.

warto poczytać

Marto - mam jeden siedmioletni krzak Vivy i powiem tylko, że co roku ma inny pokrój kwiatostanów. Wszystko zależy od pogody. Ma to swój urok

No to mam co czytać do poduszki dzięki za stronkę
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 20:02, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Mika 2 dni temu zobaczyła u sąsiadów małego kotka
a że boi się maluchów bo na nią syczą robiła małe podchody w udawaniu jaka to jest dzielna
Najpierw trudna decyzja z łapką do góry pójdę a może nie

Potem obserwacja z każdej strony oczywiście na odległość

W końcu kotek się znudził i poszedł a ona zmęczona zasnęła
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Marta 20:27, 27 cze 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Toszka napisał(a)
problem polega na tym, że jest masę mieszańców, zwłaszcza jak producent ma sadzonki z siewu.

warto poczytać

Marto - mam jeden siedmioletni krzak Vivy i powiem tylko, że co roku ma inny pokrój kwiatostanów. Wszystko zależy od pogody. Ma to swój urok


No to może te moje różnią się kwiatostanami, bo mają różne stanowiska? Ciekawe
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
alis 20:32, 27 cze 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
mikami napisał(a)

No to mi ulżyło bo już myślałam że ktoś ja napompował za pomocą czarodziejskiej pompki Pana Kleksa ha ha
A z drugiej strony kupuje człowiek kilkanaście sztuk tego samego a tu jeden taki odmieniec, no cóż skoro sie już trafił to będziemy trzymać go krótko a raczej strzyc ha ha
Dzięki za informacje


Mirelko, ja też mam takie niespodzianki, miała być herbaciana róża a jest różowa, jeżówki dokupiłam różowe a okazały się jakieś sraczkowe, hortki wysokością każda na swoją nutę gra, ale co tam Nie ma tego złego
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
mikami 21:45, 27 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
alis napisał(a)


Mirelko, ja też mam takie niespodzianki, miała być herbaciana róża a jest różowa, jeżówki dokupiłam różowe a okazały się jakieś sraczkowe, hortki wysokością każda na swoją nutę gra, ale co tam Nie ma tego złego

Zgadzam się z Tobą że nie ma tego złego ..w końcu i tak wszystkie rośliny gdzieś upychamy ja mam w ogrodzie miejsce gdzie rośliny mają swoją poczekalnie bądź sadzę tam to co kupiłam kiedyś a teraz mi nie pasuje tak mam np z żurawkami co miały być wszystkie takie same a tu 2 i każda inna więc czekają na swój czas i miejsce
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Mira104 22:58, 27 cze 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Widać, że kociak będzie mieć charakterek Mikusia słodziaczek i taka spokojna. ładnie wszystko wygląda w ogrodzie. Widzę, że szalejesz z następnym pomysłem
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
MirellaB 23:57, 27 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mikowa historyjka super
Kotek młodziutki, śliczniutki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mikami 09:51, 28 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Mira104 napisał(a)
Widać, że kociak będzie mieć charakterek Mikusia słodziaczek i taka spokojna. ładnie wszystko wygląda w ogrodzie. Widzę, że szalejesz z następnym pomysłem

Witam Witam
Aby kociak za często nie gościł u mnie na działce bo jak Mika się nie przekona do niego to resztę życia spędzi w garażu ukrywając się przed kotem
A w ogrodzie wszystko idzie powolutku bo albo upał albo ulewa
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 09:52, 28 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
MirellaB napisał(a)
Mikowa historyjka super
Kotek młodziutki, śliczniutki

Kotek fakt jest ok nawet kolorystycznie podobny do Miki
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies