Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » stary pojedynczy bukszpan

Pokaż wątki Pokaż posty

stary pojedynczy bukszpan

nowalijka 09:56, 22 kwi 2015

Dołączył: 22 kwi 2015
Posty: 1
Witam.
Może u kogos w ogrodzie rośnie stary smutny i zapomniany bukszpan pojedynczy egzemplarz i nie wiadomo co z nim zrobic?
Mam alejke z bukszpanami, duże kule, staruszki, na koncu dziura i mysle ze ona czeka na niego
Jeżeli ktos chce się pozbyc swojego staruszka to przyjade po niego i w zamian podaruje dowolne drzewko szczepione na pniu. Prosze o kontakt. Mieszkam na śląsku.Dziekuję.
Gardenarium 12:38, 22 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jejku, jaki piękny post, no musi się znaleźć ofiarodawca Gdybym miała to bym ofiarowała
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiek33 18:55, 03 maj 2015


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Mam stare bukszpany, ale wątpię czy przeżyłyby wykopanie tym bardziej, że rosną pod świerkiem i wyciągnięcie ich z tych korzeni byłoby bardzo wielkim wyzwaniem.

Na dodatek zimą zżółkły i jakoś słabo wyglądają... ale jak ktoś by się odważył nie mam nic przeciw by ktoś je sobie wykopał
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies