Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 22:03, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
i słusznie..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 22:10, 07 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
bananów baraknie w sklepach jak sie rozniesie wieść
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 22:18, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Dla pracowitych..jeśli ziemia w ogrodzie jest mało żyzna,nie ma nic prostszego jak naturalny nawóz. Wystarczy wysuszyć i pokruszyć skórkę po bananie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 22:21, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jednocześnie odstraszają mszyce;
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 22:26, 07 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
jutro kupie banany a suszyc na słońcu?
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 22:33, 07 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Myślę,że tak.Znajoma suszy na grzejniku zimą.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zuzula 07:36, 08 maj 2015

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Znaczy trzeba włączyć banany do diety, hehe. W życiu bym nie pomyślała.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
frezja 13:26, 08 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
więc przyjemne z pożytecznym
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 18:27, 08 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Kiedy się ujawnisz słuchaczko)
____________________
Ewa - Ogrodowy song
BusyBee 20:31, 10 maj 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Iwk4 napisał(a)
Ewo, najpierw się przywitam w twoim wątku.
Ogród masz już założony. Najważniejsze, to odpowiedzieć sobie na pytanie, czy go lubisz i czy czujesz się w nim dobrze?
Po przeczytaniu dwóch wątków na tym forum, a czytałam nocami, na komputerze, tablecie i telefonie, w dzień, wieczorami zamiast oglądania filmu w TV, nocami, bo spać nie mogłam z wrażenia ... doszłam do wniosku, że mój ogród pragnę zmienić Miałam mis-masz w ogrodzie, po jednej roślince do kolekcji. ... Zaczęłam zmieniać mój ogród w zeszłym roku. W pierwszych krokach zaczęłam popełniać błędy. Dopiero po pewnym czasie odkryłam, co mi się podoba, co jest mi bliskie, jak ma wyglądać mój ogród. W planowaniu na spokojnie, bez pochopnych działań pomógł mi okres zimy. Sporo wtedy doczytałam, przeanalizowałam, zaplanowałam. Zadawałam wiele pytań.
Ale zaczynałam od przeczytania wątku Any. Ana próbowała najpierw sama zaprojektować ogród. Poprosiła później o pomoc Danusię. Zamówiła projekt, najpierw obsadzała ogród zgodnie z projektem, rabatka po rabatce. Potem zaczęła wprowadzać swoje własne rośliny. Tu człowiek nabiera pewności i doświadczenia.
Prosiłaś o link. Proszę bardzo. Miłej lektury życzę.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/674-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem

Any wątek warto przeczytać, jest tam sporo instrukcji, dobrych rad, można się wiele nauczyć



Przyszłam z rewizytą witam się w Twoim wątku Miło mi, że do mnie zajrzałaś

Podpisuję się pod tym co zacytowałam ja tez tak zaczynałam Popełniłam wiele błędów, za które pokutuję cały czas. Widziałaś zresztą, co się dzieje w moim ogrodzie- wyrzucam stare okropne jałowce, a w powstałe luki sadzę młode rośliny.
Staram się lepiej je dobierać, ale i tak nie zawsze mi to dobrze wychodzi i ciągle coś przesadzam Projektować nie potrafię- raczej "zgapiam" sprawdzone rozwiązania

Zrobiłam masę folderów, gdzie wrzucam fotki tematycznie- róże, hortensje, ciekawe rabaty- po to aby nie tracić czasu na szukanie czegoś powtórnie

Będę Cie dopingować


Fantastyczne masz róże i sprawdzony sposób na nie wiem, że skórki od bananów daje się pod korzenie, bo mają dużo cynku, ale nie wiedziałam, że można je pokroszyć i dawać pod rosnące rośliny Zapamiętam
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies