Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 20:58, 10 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Witam w moich progachfotki altanki jeszcze nie mam,ale już wkrótce.Cieszę się,że trafiłam na to forum bo jednak dużo można się nauczyć,dowiedzieć.Zapoznałam się z "dekalogiem ogrodnika"..w sam raz dla mniebo np.moje zakupy nie były raczej kontrolowane;dzisiaj byłam w Łosiowie na "wiośnie kwiatów" i zakupiłam kilka ciekawych roślinek ale...tym razem zakupy z głową na karku czyli z listą w ręku;min.zakupiłam trawę red baron(podpatrzona,podczytana),hortensje itp.Teraz rozmyślam nad miejscem dla trawki i nad oprawą dla niej.Roślinki u mnie już pogrupowane i(nareszcie)tworzą barwne plamy

Twój sposób z folderami do powielenia.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
zbigniew_gazda 08:50, 11 maj 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Ewa czekam na foty, gdzie posadziłaś nowe nabytki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
frezja 14:42, 11 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zbyszku wkrótce fotytrawka w ziemi,troszkę rozdzieliłam a było co i teraz brakuje tła dla niej..myślę o czymś białym jak u szefowej.Pozostała relacja niebawem.
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 16:41, 11 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
o to ja tez kupiłam trawke ale niebieska jak narazie zaraz ide do ogrodu posadzic moje nowości frezja czekamy na foty
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 20:08, 11 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313

dokupiłam żurawki-teraz 4 odmiany






Red Baron posadziłam w linii ciągłej ale chyba zmienię usadowienie..sama nie wiem a opcji jest kilka..


Zbyszku z nowo nabytych to jeszcze hortensja-trzecia w tym sezonie-,pomidorki koktailowe-już rosną w dużych donicach,kwiaty jednoroczne min.tunbergia i osteospermum takie sprawdzone przeze mnie do uprawy balkonowej.

____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 20:16, 11 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
i jeszcze ujęcia stanu aktualnego:

piękna azalia kilkuletnia


klonik,który cieszy bardzo,spójrzcie na odrosty



ostre cięcie..fajne zajęcie



____________________
Ewa - Ogrodowy song
Tesska 20:52, 11 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
super żurawki mam takie jak Ty bordowe i rude , klonik cudny jak sie nazywa uwielbiam różowy kolor , ja tez dzisiaj zagla dalam na tuje takie 3 letnie i chyba je od spodu podetne ,żeby móc cos posadzic pod spodem ale to wieksza robota ,azalia śłiczna u mnie sie nigdy nie udało zawsze zmarzły itp
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
frezja 22:04, 11 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
To jest nazwa klonika: Klon jesionolistny 'Flamingo"
(Acer negundo 'Flamingo').Jeżeli chodzi o azalie to może znajdź miejsce jakieś zaciszne.Szkoda,że nie udają się U mnie azalie bezproblemowe i nie okrywam nigdy,to samo z różanecznikami.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 22:05, 11 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
sory...w tym roku okryłam po raz pierwszy suchą trawą i warstwą ziemi..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
jona 22:34, 11 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
frezja napisał(a)
i jeszcze ujęcia stanu aktualnego:

piękna azalia kilkuletnia

ostre cięcie..fajne zajęcie



Azalia piękna, w ślicznym ognistym kolorze . U mnie też dziś cięcie było. Pod nożyce poszedł bukszpan

____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies