Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Edit 00:29, 13 sie 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Przeczytałam cały wątek od początku. Muszę przyznać, że roślinki bardzo ładnie się rozrosły w porównaniu z rokiem ubiegłym. Masz dużo ciekawych roślin a hortensje ogrodowe są świetne. Żałuję że ja nie mam do nich dobrej ręki bo u mnie nie rosną i nie kwitną. Zazdroszczę
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
omelka1 20:01, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Edit napisał(a)
Przeczytałam cały wątek od początku. Muszę przyznać, że roślinki bardzo ładnie się rozrosły w porównaniu z rokiem ubiegłym. Masz dużo ciekawych roślin a hortensje ogrodowe są świetne. Żałuję że ja nie mam do nich dobrej ręki bo u mnie nie rosną i nie kwitną. Zazdroszczę


Witam u siebie.Hortensje ogrodowe mam trzy i w ubiegłym roku kwitła mi tylko różowa bo dwie pozostałe wiosną przesadzałam i niestety nie kwitły.W tym roku ta trzecia ma tylko jeden kwiat i dużo słabiej rośnie ale widać że się zbiera.Myślę że i twoje zakwitną.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Jana 20:03, 15 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
omelka1 napisał(a)


Witam u siebie.Hortensje ogrodowe mam trzy i w ubiegłym roku kwitła mi tylko różowa bo dwie pozostałe wiosną przesadzałam i niestety nie kwitły.W tym roku ta trzecia ma tylko jeden kwiat i dużo słabiej rośnie ale widać że się zbiera.Myślę że i twoje zakwitną.
cześć moja hortensja ogrodowa ma też tylko jeden kwiatek, była okrywana na zimę ale nic to nie dało
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
omelka1 20:21, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
U mnie mimo upałów nastąpiły drobne zmiany.
Tutaj miskant poszedł bliżej ambrowca i między nim a kulkami posadziłam Red Barona.



W tym miejscu wyprostowałam żurawki i dosadziłam słabo widoczną różę ,pierwszą w moim ogródku i w dodatku jako prezent od Ani/czereśniowapomadka/ z "Jestem sobie ogrodniczka hop sa,sa" kiedy spotkałyśmy się u mnie

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Karol99 20:22, 15 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mi się bardzo podoba.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
omelka1 20:26, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Jana napisał(a)
cześć moja hortensja ogrodowa ma też tylko jeden kwiatek, była okrywana na zimę ale nic to nie dało


Ja nie okrywałam swojej na zimę ale myślę że w przyszłym roku powinno być lepiej bo w tym dość ładnie się rozrosła.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 20:29, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Karol99 napisał(a)
Mi się bardzo podoba.


Dziękuję bardzo.
Po długotrwałych obserwacjach Ogrodowiska zaczęłam u siebie prostować linie rabat i nasadzeń.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Karol99 20:37, 15 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Faktycznie lepiej to wygląda. Bardziej estetycznie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
omelka1 20:38, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Moja tegoroczna rabata bukszpanowo-berberysowa ma się dobrze.Stipa ładnie się rozrasta a w planie jest dosadzenie białych tulipanów i białego przetacznika no i oczywiście kora.


Czas upałów znoszę tylko dlatego że nad tarasem mam takiego Dławisza.Nie jest to idealna roślina bo cały rok śmieci teraz już po silniejszym wietrze mam jesień na tarasie.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 20:44, 15 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Takie jeszcze widoczki


Tutaj po przekwitnięciu szałwi będą zmiany

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies