Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród przy mieszkaniu w kształcie litery L - jak zaaranżować.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy mieszkaniu w kształcie litery L - jak zaaranżować.

brazylia 08:12, 06 maj 2015

Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 1
Witam was,
Do mojego mieszkania przynależy ogródek narożny, tzn. w kształcie litery L. W ogrodzie rosną na razie tuje, jednak przymierzam się do nasadzenia w nim roślinek, aby nie był taki pusty. Chciałabym na razie skupić się na przedniej części, dosyć wąskiej, która najbardziej wystawiona jest na widok.
Na razie wygląda to tak:



Wstepnie zaprojektowałam sobie cos takiego w garden puzzle:




Podobają mi się iglaki o różnych odcieniach zieleni, także berberysy, trawy ozdobne, no i wrzosy... ale kompletnie nie mam doświadczenia. czy to bedzie razem ładnie wyglądało? Proszę o wszelkie wasze sugestie, porady, jak można by zaaranżować ten zakątek.

Ideałem ogrodu jest dla mnie wypatrzony na ogrodowisku "igiełkowy ogródeczek" albo na gardenarium "ogród z wrzosowiskiem". Cudne ogrody...marzenie...
Gardenarium 08:23, 06 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O tym pomyślałam, że będzie pasował ten styl

Jednak nie rób tego w tym programie, bo niby wszystko się zmieści a w rzeczywistości - nie Wiec narysuj rzut z góry. Określ szerokość rabaty i wtedy zobaczysz czy to wszystko wejdzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies