Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » A_G_Aniowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

A_G_Aniowy ogródek

Sebek 11:38, 14 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ogród wygląda przepięknie - szczególnie z tak zadbanym trawnikiem.
Przy huśtawce jest trochę wydeptane - może i tam je daj?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
A_G_A 14:50, 14 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
Dziękuję Wam za takie pochwały Trawnik był nawożony Florowitem na początku kwietnia. Jak uważacie kolejne nawożenie w czerwcu?
Zakupiłam w tym tygodniu 2 szt. clematisa "The President"a dzisiaj nabyłam "Westerplatte". Maja ładne pączki a President zaczyna kwitnąć. Czy nawozicie powojniki?


____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
an_tre 21:28, 14 maj 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Piękny i kolorowy już Twój ogródek a trawnik imponujący śliczna zdrowa zieleń Po moim chodzi zbyt wiele osób i chyba już nie będę mieć tak pięknego
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
monteverde 17:49, 18 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja daję trochę lepszej ziemi kompostowej i osmocote, wokół podziabie, podleję i rosną)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
A_G_A 15:19, 26 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
Dzisiaj będziemy nawozić trawnik saletrą amonową. Pewnie "pójdzie" po tym nawozie jak burza. Jakoś wydaje mi się, że ostatnio wolno rośnie. I nie wygląda najlepiej.Poczekamy, zobaczymy. A i deszczu nie zapowiadają niestety u nas na Mazowszu. Żółte bratki powoli przekwitają. W sobotę zamierzam kupić petunie, pelargonie i coś białego do rozświetlenia. W tym roku kwiaty będą w kolorach biało-czerwonych. Takie narodowe barwy Zdjęcia z dnia dzisiejszego



____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
haika 15:35, 26 maj 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Aniu,

A Twoje psy nie kopią, bo mój owszem Masz na nie jakiś sprytny sposób?

Pokaz swój wjazd do garażu. Z czego jest zrobiony??? U mnie jest ubita ziemia i muszę coś z tym zrobić bo strasznie szpeci, zastanawiam się na jakimś tłuczniem, żwirem, a widzę, że u Ciebie chyba coś takiego jest?
Interesuje mnie rozwiązanie w rozsądnej cenie i wyglądające estetycznie.
Tylko jak wtedy liście grabić? Pozostaje chyba odkurzacz
____________________
Haika
A_G_A 17:58, 26 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
haika,

moje psy mają wydzielony swój teren. Tam cały dzień biegają. Jak spojrzysz na pierwsze dzisiejsze zdjęcie, to jest to miejsce po lewej stronie przy altanie. Widać płotek. Inaczej ogród na pewno by był przekopany, krzewy obsikane (mam psa i suczkę). Nie mam wyjścia, psy muszą być u siebie Oczywiście pod naszym nadzorem chodzą po ogrodzie.
Na wyjeździe mam wyłożony tłuczeń. To jakieś białe kamyki, nie znam dokładnej nazwy. Pamiętam, że nie był drogi, 100 zł/tona.Ten sam kamień mam dookoła domu. Jest on wysypany na czarną agrowłókninę, żeby żadne chwasty nie wyrosły. Jak na razie zdaje egzamin. Jesienią z podjazdu trzeba zbierać liście lub delikatnie wymieść szczotką.
____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
A_G_A 08:27, 27 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
No to się chwalę Tadammm.......
Ma 18 kwiatów i jeszcze kilka nierozwiniętych pączków. Szaleje tego lata skubany.



____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
asiasz83 09:06, 27 maj 2011

Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 93


masz świetny chodniczek z płyt może na taki się skuszę jak twój zamiast kamiennej ścieżki co to za płyty?

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/544-moj-ogrod
A_G_A 09:16, 27 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 51
To są zwykłe płyty chodnikowe w szarym kolorze.Można je kupić w różnych kolorach i wielkościach.
____________________
pozdrawiam Agnieszka - A_G_Aniowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies