Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Bezradna

Pokaż wątki Pokaż posty

Bezradna

agata_kawalec 17:37, 09 cze 2015

Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 2
Witam Was kochani ,od pewnego czasu podgladam Ogrodowisko i jestem pelna zachwytu wszystkie ogrody małe i duze rabaty rabatki sa piekne Ja tez chcialabym ale miejsca malo a poprzedni wlasciciel pozostawil po sobie niedokonczone swoje dzieło .Prosze Was o radę jak zagospodarowac ten niewielki pas ziemi Ten chodnik ( choc pewnie za wąski ) musi zostac nie mam pojecia czy z drugiej strony dac palisade ( tam jest obnizony tern ok 20 cm ) jakie rosliny posadzic Poradzcie prosze e
Kindzia 18:23, 09 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Witam u nas

Ja bym wymieniła na palisady zamiast tych krawężników. Nie wygląda to spójnie teraz.
Żeby Ci cokolwiek doradzić, to musisz napisać kiedy tam jest słońce i jaka ziemia...czy piaszczysta, czy gliniasta.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata_kawalec 18:31, 09 cze 2015

Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 2
Bardzo się ciesze ze napisalas Ziemia raczej piaszczysta a jest to miejce sloneczne poludniowa strona
malgorzata_s... 21:34, 09 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Witam Na pełnym słońcu sporo roślin nie daje rady ale są takie które kochają słońce. Róże, lawenda, trawki. Napisz coś więcej, jakie rośliny lubisz? Co chciałabyś tu mieć, czy to strona wejściowa, reprezentacyjna?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies