Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich i Proszę o Pomoc dla początkującego

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich i Proszę o Pomoc dla początkującego

Tess 14:13, 24 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Pokaż, na jakim etapie już jesteś. Hop, hooop!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Klasa1987 20:40, 08 sie 2015

Dołączył: 07 lip 2015
Posty: 5
Sorka ,że tak późno odpisuje. W każdym razie teraz jest najcięższa robota: Piele ,pile ,piele do znudzenia a czasu nie za dużo. Przekopałem już pierwszą część ogrodu. Na drugą część zdecydowałem się na Randap. Pięć dni po pryskaniu i już coś tam usycha. Czekam na odpowiedni moment by zamówić beton na wylewkę altanki (teraz jest za gorąco) Zamówiłem już w tartaku części drewniane niestety czas oczekiwania to prawie miesiąc w sumie narazie muszę się uporać z resztą chwastów i korzeni po drzewkach. Planuję z tyły zrobić sobie miejsce na ognisko. Trzeba też spalić to co wycięte
Pytanie do was czy można uciąć jedną dużą gałąź orzecha czy nie zaszkodzi mu to?? Zabiera mi bardzo dużo światła na ogrodzie.



A takie efekty pięć dni po spryskaniu tyłu ogrodu.
Delein 19:13, 18 sie 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 16
Oprysk chyba będziesz musiał powtórzyć, aż do uzyskania efektu zupełnie zeschniętych roślin. Upewnij się, czy masz dobre stężenie i że przez parę godzin po zabiegu nie będzie padać

Nie zapomnij też o wyrównaniu i ubiciu ziemi tam, gdzie masz ubytki- potem takie niedostatki wychodzą, szczególnie tam, gdzie załozymy trawnik, a ciężko je naprawić

Jak masz jakieś ciekawe korzenie po drzewkach zastanów się nad ich wykorzystaniem do celów dekoracyjnych

trzymam kciuki!
____________________
50 Shades Of Green
sylwia_slomc... 00:33, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Hop hop jest tu kto???
Kawał dobrej roboty zrobiłeś z uporządkowaniem ternu, sporo czasu minęło od ostatniego wpisu pokaż na jakim etapie altanka?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies