Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?

deszczowymaj 12:37, 03 kwi 2018


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hallooo jest tu kto ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dominika11 08:08, 28 gru 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
A co tu tak cicho ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
deszczowymaj 12:16, 10 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Nie nooo.. to już przegięcie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Rumianka 12:51, 06 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Michał...szkoda, że już nas nie lubisz...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
bolsfanwk 21:01, 06 kwi 2021

Dołączył: 06 kwi 2021
Posty: 9
Witam szanowne grono działkowców !

Małżonka mnie atakuje, może i dobrze bo w końcu temat drgnie do przodu...

Chcemy zrobić "łał" wzdłuż widocznego ogrodzenia, około 25mb nasadzeń różnych roślin, zimozielonych oraz tych zwykłych rozkwitających co roku

Wcześniej rosły tam cyprysy, także tuj itp. nie chcemy. Sąsiad jest zaraz za ogrodzeniem, ale nie ma potrzeby zasłonięcia się.
Zawsze też możemy kupić coś na to ogrodzenie, jakieś bambusowe nakładki i zamontować na to brzydkie metalowe.

Chcieliśmy wydać może 1500 zł na rośliny... ale co tam posadzić, w jakich odstępach... jak to zaplanować...


Może polecicie kogoś z Krakowa lub okolic kto mógłby trochę pomóc w realizacji tego zadania...
sylwia_slomc... 21:10, 06 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
bolsfanwk napisał(a)
Witam szanowne grono działkowców !

Małżonka mnie atakuje, może i dobrze bo w końcu temat drgnie do przodu...

Chcemy zrobić "łał" wzdłuż widocznego ogrodzenia, około 25mb nasadzeń różnych roślin, zimozielonych oraz tych zwykłych rozkwitających co roku

Wcześniej rosły tam cyprysy, także tuj itp. nie chcemy. Sąsiad jest zaraz za ogrodzeniem, ale nie ma potrzeby zasłonięcia się.
Zawsze też możemy kupić coś na to ogrodzenie, jakieś bambusowe nakładki i zamontować na to brzydkie metalowe.

Chcieliśmy wydać może 1500 zł na rośliny... ale co tam posadzić, w jakich odstępach... jak to zaplanować...


Może polecicie kogoś z Krakowa lub okolic kto mógłby trochę pomóc w realizacji tego zadania...

Wypada założyć swój wątek w dziale projektowym
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
bolsfanwk 10:42, 07 kwi 2021

Dołączył: 06 kwi 2021
Posty: 9
dziękuję za info.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies