Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Ukłony od nowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukłony od nowej

Anda 21:59, 21 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witam wszystkich,

już od około dwóch miesięcy podczytuję forum i baardzo mi się tu podoba. Najchętniej czytam wątki o ogrodach, podziwiam pomysły na realizacje i wytrwałość ich właścicieli. To forum jest jedyne w swoim rodzaju i cieszę się ogromnie z utworzenia tego niesamowitego miejsca przez panią Danusię. To po prostu niebywałe, że profesjonalista z branży tak chętnie dzieli się swoją wiedzą – na dodatek bezpłatnie.

Posiadaczką ogródka stałam się sześć lat temu. Tak naprawdę zajmować się nim zaczęłam dopiero w tym roku. Myślę, że wiele się tu nauczę

Ewa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Lukasz2013 22:18, 21 lip 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj. Czekamy na fotki ogrodu
Efffa 22:36, 21 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
I ja witam!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Anda 10:03, 22 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Hejka,

dzięki za powitanie.

Fotki ogrodu to za dużo powiedziane, bo tak naprawdę mam tylko dwie rabaty i przedogródek do przeróbki. Reszta ogrodu to plac zabaw. Z pewnością coś pokażę, tylko muszę nad tym jeszcze popracować.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies