Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Niepokorna dusza i wieczna marzycielka czyli ja witam wszyskich serdecznie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Niepokorna dusza i wieczna marzycielka czyli ja witam wszyskich serdecznie :)

AgataRed 22:52, 21 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Na początek chciałabym wszyskich powitać i dodać że z lekką niepewnością zaczynam pisać, ale biorąc pod uwagę że ogrod stał się moją pasją < 3 postanowiłam się odważyć i dołaczyć do was. Obserwuję ogrodowisko i wasze przepiękne ogrody juz od dwóch lat i jest co oglać i czym sie zachwycać. Mój ogród dopiero powstaje praktycznie z niczego ale powoli zaczyna nabierać jakiś kształtów. Daleko mi do waszych cudownych aranżacji ale myślę że z waszą serdeczna pomocą zbliże się do wymarzonego efektu. Mój ogród powstał na miejscu pola i do tego długo nie uprawianego, gleba to głównie glina. Jest tu dużo słońca i niestety ciągle wieje. Na poczatek wrzucę kilka fotek jak wyglądały początki, a potem tego co sie udało zrobić do tej pory. Wszystko ogarniamy tutaj własnymi rękoma. Inspiracją są moje wspomnienia z ogrodu babci oraz sama natura. Jestem dosyć twórczą osobą ale roztargnioną i niezdecydowaną. Co z tego wyjdzie chyba nie wie nikt ) A więc proszę o życzliwe wskazówki i komentarze pozdrawiam
____________________
Agatkowy zakątek
Flower1 22:55, 21 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witam serdecznie ,dobrze trafilas!czekamy na zdjecia
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
GorAna 23:05, 21 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Witaj Renatko
Pokaż nam swój ogród.
Kujawsko-pomorskie rośnie w siłę
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AgataRed 21:12, 28 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Mam chwilę czasu więc wstawiam kilka fotek o tym jak wygladał począ tek mojego ogrodu. Jak się trochę pozmieniało
A tak wyglądało jak wyrosła trawa.
Przód domku nadal się zmienia chyba jednak postawię na lawendę gdyż najlepiej znosi nasłonecznienie od strony południowej
Moja córcia Rozalka przy powojniku
____________________
Agatkowy zakątek
Drimeth 07:37, 29 lip 2015


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
Witaj Agato,
Ja też tutaj nowa. Jak patrzę na zdjęcia początków Twojego ogrodu to całkiem jak u mnie sama ziemia i ogordzenie.
Natomiast reszta zdjęć już pięknie zielono.
Pozdrawiam,
AgataRed 11:05, 29 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dziękuję za miłe powitanie Wiele jeszcze pracy przede mną. Ciężko amatorowi tak od zera zacząć, no ale chęci są. Patrzę na wasze piękne ogrody i jestem autentycznie zachwycona. Cieszę się że znalazłam się w tak profesjonalnym i pozytywnie zakręconym towarzystwie z Panią Danusią na czele Roślinki śnią mi się po nocach Już niebawem wstawię parę nowych fotek. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Agatkowy zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies