Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Oddam siewki - kocimiętki, gęsiówki, czyśćca, naparstnicy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Oddam siewki - kocimiętki, gęsiówki, czyśćca, naparstnicy...

kachat 19:34, 18 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Mam sporo siewek kocimiętki.

Czyściec wełnisty też się wysiał w tym roku, mam malutkie sieweczki parocentymetrowe, ale ładne, zdrowe i szybkorosnące.

Gęsiówkę kaukaską białą, całkiem sporawe siewki zeszłoroczne głównie, i naparstnicę - wysiało mi się jej pewnie z kilka tysięcy, część u siebie porozsadzam a resztę bym oddała, jak podrośnie to pewnie w przyszłym roku zakwitnie, albo w następnym, zależy (u mnie różnie bywało). Te siewki są małe, maks kilka centymetrów mają, większość ma ok. 1cm, ale ładnie i szybko rosną, będą kwitły na biało albo ciemnoróżowo.

Chętnie oddam komuś w Warszawie, odbiór na Kabatach - ale najwcześniej gdzieś za 1,5 tygodnia pewnie, może trochę później. W zamian jakby ktoś miał nadmiar to chętnie bym przyjęła siewki jeżówek, siewki jasnoróżowej naparstnicy albo bodziszka (Biokovo, korzeniasty), ale niekoniecznie.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 23:00, 13 wrz 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Nadal mam do oddania siewki kocimiętki - niektóre całkiem spore, zakwitną w przyszłym roku

Na nowy dom czekają też siewki gęsiówki kaukaskiej oraz ładne siewki czyśćca.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Basienka 23:18, 21 wrz 2015

Dołączył: 18 maj 2015
Posty: 103
Witaj. Czy zostało Ci choć trochę siewek naparstnicy ? Pozdrawiam
kachat 17:53, 22 wrz 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Siewki naparstnicy nadal są, sporo ich się wysiało Jednak nie wysyłam ich pocztą, zapraszam do odbioru osobistego
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 15:32, 26 wrz 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Mam jeszcze małe siewki kocimiętki, jutro mogę przywieźć do Warszawy, gdyby ktoś chciał Zostały takie małe dość, ale sporo. Tak samo trochę gęsiówki zostało, parę siewek naparstnicy, czyśćca... Oddam za darmo albo za bodziszka korzeniastego lub jeżówki jeśliby ktoś miał za dużo

A, mam też trochę poziomek na wydaniu
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
chelll 20:06, 26 wrz 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Cześć! Jeśli zdecydowałabyś się na wysyłkę pocztą czyśca i poziomek, odwdzięczyłabym się sadzonkami jeżówki rózowej. Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
kachat 11:49, 28 wrz 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Uu, nie wysyłam sieweczek, nawet nie wiem jak je zapakować, by przetrwały podróż
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies