Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 22:01, 23 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Katkak napisał(a)

Ja u siebie muszę podosadzać jesienią


Koniecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 08:27, 24 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Oczyszczenie już pijesz? Czas zacząć chyba, mnie już zaczęło miziać na dekolcie...a w przyszłym tygodniu ciąg dalszy lata
Dobrze, że kopruchów jeszcze nie widać
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
08:46, 24 kwi 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Fotka z okna zrobiona Żyć bez tulipanków puki co nie będę. Dosadzam co roku puki mogę


mam podobny etap ...bo widzę że u ciebie tez zeszłoroczne łany zastrajkowały w tym roku...ale juz plan zakupowy na jesień robie ...bo teraz najlepiej widac gdzie by pasowało odrobine koloru wrzucic
malgorzata_s... 10:27, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Kindzia napisał(a)
Oczyszczenie już pijesz? Czas zacząć chyba, mnie już zaczęło miziać na dekolcie...a w przyszłym tygodniu ciąg dalszy lata
Dobrze, że kopruchów jeszcze nie widać


Nie piję. Mówisz że czas? to zacznę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:28, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
eee_taam napisał(a)


mam podobny etap ...bo widzę że u ciebie tez zeszłoroczne łany zastrajkowały w tym roku...ale juz plan zakupowy na jesień robie ...bo teraz najlepiej widac gdzie by pasowało odrobine koloru wrzucic


Justyś co roku nowe chyba trzeba. U mnie na 100%. Zeszłoroczne pojedyncze kwiaty mają. Chyba miejsca stałe wyznaczę i co roku wyrzucę małe stare cebule a dosadzę nowe.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 11:09, 24 kwi 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Kopruchy wyginyły jest sucho moga sie pokazac po wczorajszych burzach. Kopruch to male piwo meszki to paskudztwo. Po meszkach mam duze uczulenie nogi jak balony czerwone.

A jakie oczyszczacze macie? Ja też tam cos popijam ale nie widac po mnie dopiero ponad tydzien pije.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 11:14, 24 kwi 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Małgosiu bataliony tulipanow, piekne widze van ejka.
Zobacze jak sie beda starzec u mnie to posadze w jesieni duzo.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
boguslawa_ma... 11:25, 24 kwi 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ale masz piękne tulipany,u mnie prawie wszystkie czerwone.
Ta trawa od ciebie mi zakwitła,trochę ścięłam bo była brązowa,u ciebie taka zielona chyba że to inna.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
11:30, 24 kwi 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Justyś co roku nowe chyba trzeba. U mnie na 100%. Zeszłoroczne pojedyncze kwiaty mają. Chyba miejsca stałe wyznaczę i co roku wyrzucę małe stare cebule a dosadzę nowe.


tez sie nad tym zastanawiałam ...bo jeszcze moze odgapie z bukszpanowego pojemniki ..kupie z kilka i w nie bede tulipany sadzić ...bo te oseski niewydażone z lat ubiegłych to bardziej mnie wkurzaja ...juz lepiej zeby ich nie było
malgorzata_s... 11:37, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
ElzbietaFranka napisał(a)
Małgosiu bataliony tulipanow, piekne widze van ejka.
Zobacze jak sie beda starzec u mnie to posadze w jesieni duzo.


Pijemy herbatkę chińską na uczulenie. Tulipany u mnie jednoroczne niestety
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies