Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 11:39, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
boguslawa_madejska napisał(a)
Ale masz piękne tulipany,u mnie prawie wszystkie czerwone.
Ta trawa od ciebie mi zakwitła,trochę ścięłam bo była brązowa,u ciebie taka zielona chyba że to inna.


Czerwone tulipany przynajmniej wieloletnie.Bogusiu nu mnie trawka ogolona jeża ta zielona to hakone
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:40, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
eee_taam napisał(a)


tez sie nad tym zastanawiałam ...bo jeszcze moze odgapie z bukszpanowego pojemniki ..kupie z kilka i w nie bede tulipany sadzić ...bo te oseski niewydażone z lat ubiegłych to bardziej mnie wkurzaja ...juz lepiej zeby ich nie było


Pojemniki piękne ale chyba je dołować trzeba no i w rabatach tyle ustawić. Nie to samo dla mnie. Będę te mikrusy wywalać i tyle
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
13:23, 24 kwi 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Pojemniki piękne ale chyba je dołować trzeba no i w rabatach tyle ustawić. Nie to samo dla mnie. Będę te mikrusy wywalać i tyle


BasiaLT 22:32, 25 kwi 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
malgorzata_szewczyk napisał(a)

Witaj Agatko Hakone szkoda bardzo, u mnie piąty sezon i nie wymarza.Tutaj już taka na pierwszym planie


Ja tylko raz miałam hakone ale mi padła w środku lata i się zraziłam. U ciebie piękna jest. A tulipankami to możesz męczyć dowolnie długo. Holandia normalnie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anusia 08:05, 26 kwi 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Małgosiu tulipany piękne. Stwierdzam, ze niestety większość cebul to jednoroczne. Mam w tym sezonie mało, dosadziłam jeden rządek a reszta to jakieś niedobitki. Za to nastawiłam się na czosnki. Hakone u mnie też nie przetrwała po pierwszym sezonie wymarzła
____________________
Skandynawia po krzyżacku
malgorzata_s... 10:49, 26 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
BasiaLT napisał(a)

Ja tylko raz miałam hakone ale mi padła w środku lata i się zraziłam. U ciebie piękna jest. A tulipankami to możesz męczyć dowolnie długo. Holandia normalnie.


Hakone u mnie rośnie jak szalona. Rozsadzam jużTulipanki szybko przekwitają dlatego nimi męczę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 10:50, 26 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anusia napisał(a)
Małgosiu tulipany piękne. Stwierdzam, ze niestety większość cebul to jednoroczne. Mam w tym sezonie mało, dosadziłam jeden rządek a reszta to jakieś niedobitki. Za to nastawiłam się na czosnki. Hakone u mnie też nie przetrwała po pierwszym sezonie wymarzła


Anuś no niestety tulipany jednoroczne ewentualnie dwa lata kwitną i koniec
Hakone może lubi tylko konkretne miejsca? u mnie teren osłonięty.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
11:31, 26 kwi 2018
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Anuś no niestety tulipany jednoroczne ewentualnie dwa lata kwitną i koniec
Hakone może lubi tylko konkretne miejsca? u mnie teren osłonięty.


z hakone to nie jest tak prosto ......u mnie na patelni strasznie zdychała ...przesydziałam do półcienia i wiekszej wilgoci i rosnie jak szalona ...dziweczyny mi podpowiedziały ze ona na suchym słonecznym stanowisku kiepsko rosnie a może tez byc problem przeciagów bo u mnie wygwizdów był ...ale tuje podrosły i jednak zrobiło sie troche lepiej



malgorzata_s... 12:18, 26 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
eee_taam napisał(a)


z hakone to nie jest tak prosto ......u mnie na patelni strasznie zdychała ...przesydziałam do półcienia i wiekszej wilgoci i rosnie jak szalona ...dziweczyny mi podpowiedziały ze ona na suchym słonecznym stanowisku kiepsko rosnie a może tez byc problem przeciagów bo u mnie wygwizdów był ...ale tuje podrosły i jednak zrobiło sie troche lepiej





No właśnie u mnie w półcieniu w zacisznych kątach
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 14:07, 26 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Odpoczywajcie Kochani i wróćcie szczęśliwie!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies