Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Anda 13:49, 30 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Cudną masz jesień w ogrodzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgorzata_s... 13:49, 30 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ElzbietaFranka napisał(a)
A gdzie ten snieg u ciebie?

Tej zimy ptaki beda mialy wyzerke tyle owocow swiat nie widzial. Moje bluszcze tez niebieskie. Liscie oblecialy i wszystko widac. Owoce beda. Kielkowac w calym ogrodzie ptactwo roznosi.
Mam rosliny ktorych nie sadzilam a wyrastaja np. Asparagus, mahonia.
Ale sie nie gniewam niech pozostana najwyzej przesadze w inne miejsce.
Berberysow mam tyle samosiejek, ze moge darowac lub sprzedawac.

Malgosiu pozdrawiam i zycze ciepla


Berberysy i brzozy też mi się sieją wszędzie.Ja wyrywam niestety bo miejsca nie mam na nowe
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:50, 30 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasya napisał(a)

Oj tak i kolor piekny i pokroj drzewka tez


Taki malutki był jak sadziłam a teraz tyle koloru i radości
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 13:54, 30 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Anda napisał(a)
Cudną masz jesień w ogrodzie


Ewuś no niestety kolory wiatr kradnie dzisiaj strasznie. Wieje tak że głowę urywa.Dobrze że jeszcze na groby nic nie wystawiłam bo wszystko leży.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pszczelarnia 14:18, 30 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gosia, pamiętasz Waszą gruszę? Puśiciła czy wycięliście ją? Pytam, bo zastanawiam się, na ile taka grusza przecięta jest w stanie się odrodzić.

Zmienia się Twój ogród ale nadal jest to ten sam Twój ogród. Z całą Tobą.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgorzata_s... 14:28, 30 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pszczelarnia napisał(a)
Gosia, pamiętasz Waszą gruszę? Puśiciła czy wycięliście ją? Pytam, bo zastanawiam się, na ile taka grusza przecięta jest w stanie się odrodzić.

Zmienia się Twój ogród ale nadal jest to ten sam Twój ogród. Z całą Tobą.


Grusza żyje i wypuszcza drobne młode gałązki i to już trwa parę lat.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Margarete 22:21, 30 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jak halny ? Ja wiem że wy to nie Podhale ale i tak pokazują że na całym południu spustoszenia wiatr czyni a u ciebie jak?
U nas tylko trochę mocno dziś popadało momentami. Tak wyglądało jakby to letnią gwałtowna ulewa była a nie prawie listopadowa. Potem zaraz wyszło słońce i nawet tęcza była
Ale i tak nie ma co narzekać. Ciepły październik był a teraz też nie źle.
I cieplutko i miło, choć szybko ciemno...
Pozdrawiam Gosiu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 16:45, 03 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Margarete napisał(a)
Jak halny ? Ja wiem że wy to nie Podhale ale i tak pokazują że na całym południu spustoszenia wiatr czyni a u ciebie jak?
U nas tylko trochę mocno dziś popadało momentami. Tak wyglądało jakby to letnią gwałtowna ulewa była a nie prawie listopadowa. Potem zaraz wyszło słońce i nawet tęcza była
Ale i tak nie ma co narzekać. Ciepły październik był a teraz też nie źle.
I cieplutko i miło, choć szybko ciemno...
Pozdrawiam Gosiu!


Na szczęście u mnie strat nie ma. Drzewa tylko już bez liści zostały.
Pogoda jak piszesz nas rozpieszcza. Wczoraj ciepło do wieczora tak że z krótkim rękawkiem w ogrodzie robiłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 16:49, 03 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Huuura wreszcie ciężkie roboty za nami Płot stoi, podjazd i ścieżki skończone. Można odpoczywać i powolutku dopieszczać zakątki
Oto mój piękny nowy płot

I od wewnątrz

Podjazd)
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ElzbietaFranka 16:54, 03 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Na szczęście u mnie strat nie ma. Drzewa tylko już bez liści zostały.
Pogoda jak piszesz nas rozpieszcza. Wczoraj ciepło do wieczora tak że z krótkim rękawkiem w ogrodzie robiłam





Malgosiu jestem tutaj pogoda wczoraj w dolinie Wisly cudowna.
Dzisiaj mleczna nie jest zimno, ale mgla duza nie daj Bog teraz jechac samochodem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies