Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

MiluniaB 23:59, 31 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388

No nie wierzę, że można mieć tak wybarwione hortki. Od czego to zależy,?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
ElzbietaFranka 15:09, 01 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
malgorzata_szewczyk napisał(a)






Dołączam i ja do zachwytów nad twoim ogrodem. Pięknie wymuskany od parteru po wypiętrzenia. Każdy kwiatek ma swoje miejsce na tle zieleni. Horty to jest to nigdy nie zawiodą szczególnie ogrodowa.
Róże porażka tego sezonu przynajmniej u mnie (to znaczy pąki były tylko lało i pąki gniły). Już myślałam, że drugie kwitnienie będzie lepsze może jest dużo pąków,ale znowu leje u nas po kilka razy dziennie. Deszcz potrzebny, ale nie wiadrami z nieba.

Małgosiu rutewka jednak najładniej wygląda w kępie tak jak u ciebie. Mam rozrzucona w trzech miejscach i trzeba je scalić. Nawet jak okwitnie też ma swój urok. A widzę, że stipy masz przycięte.
Kupiłam w tym roku ok 100 szt Jeżowek mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie na co popatrzeć.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasiek 21:43, 04 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459


Ja Cię - jak obłędnie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
zszywka 21:54, 04 wrz 2020


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Gosiu przepięknie masz te jeżówki i hortensje zaczęły do mnie mówić przez ekran
Oczu napatrzeć nie mogę... Jeszcze ta trawa, no ochy i achy po prostu

Ps. Ja w tym roku też mam zieloną trawę, to pierwszy rok co całe lato jest zielona
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 22:48, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basilikum napisał(a)
Gosiu ale masz tych hortek piekne sa
ogrod noca super

pozdrawiam serdecznie


Hortek mam około 50
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 22:53, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Magleska napisał(a)
Gosia
Twój ogród każdą porą roku zachwyca
nocą oczywiście też

rewelacja po prostu

powiedz proszę co to za jeżówka pod klonem -ta za green jewel -pięknie dopasowana do niego kolorystycznie ...

Buziaki


DziękujęJeżówka to delicious candy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 22:55, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gosiaczku zachwycająco jak zawsze Zachwyca każdy kącik tak dopracowany, że wcale się nie dziwię, że już nie zmieniasz wiele. Też bym nie zmieniała


Sylwuś dzięki

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 22:58, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
MiluniaB napisał(a)

Gosia jak Ty to robisz, że hortki najpiękniej Ci się przebarwiają?
Moje Vanilla Fraise zaczęły łapać różowy kolor. Tydzień deszczu i zrobiły się brązowe

Twoje piękne


Myślę że to kwestia wody. U mnie suszy nie było ale i deszcz padał z przerwami więc schły i mokły na przemian. Nigdy kilka dni mokre nie były.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 23:02, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ElzbietaFranka napisał(a)






Dołączam i ja do zachwytów nad twoim ogrodem. Pięknie wymuskany od parteru po wypiętrzenia. Każdy kwiatek ma swoje miejsce na tle zieleni. Horty to jest to nigdy nie zawiodą szczególnie ogrodowa.
Róże porażka tego sezonu przynajmniej u mnie (to znaczy pąki były tylko lało i pąki gniły). Już myślałam, że drugie kwitnienie będzie lepsze może jest dużo pąków,ale znowu leje u nas po kilka razy dziennie. Deszcz potrzebny, ale nie wiadrami z nieba.

Małgosiu rutewka jednak najładniej wygląda w kępie tak jak u ciebie. Mam rozrzucona w trzech miejscach i trzeba je scalić. Nawet jak okwitnie też ma swój urok. A widzę, że stipy masz przycięte.
Kupiłam w tym roku ok 100 szt Jeżowek mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie na co popatrzeć.

Pozdrawiam


Róże u mnie przeciętne bardzo w tym roku i pełno plamistości złapały. Rutewki mam dwie w tym miejscu i taki efekt.
Będzie u Ciebie spektakl jeżówkowy w przyszłym sezonie Pozdrawiam


____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 23:04, 04 wrz 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
kasiek napisał(a)


Ja Cię - jak obłędnie!


Dzięki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies