Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich serdecznie z Warmii.

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich serdecznie z Warmii.

malgosia_2411 00:27, 20 paź 2015


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 50
Mam na imię Gosia i od kilku lat moją pasją jest ogród.
Uwielbiam w nim pracować, leżeć na hamaku, czytać książki i słuchać śpiewu ptaków. Mieszkam na niewielkim leśnym osiedlu.
Niebardzo wiem jak tu się poruszać, ale powoli dam radę.

Na początek widok z góry ( mieszkam w czterorodzinnym domu na pierwszym piętrze) a drugie to wejscie do ogrodu.
A gdzie dalej pokazuję rabaty?

____________________
Gosia - maly delikatny ogrod
Gardenarium 07:10, 20 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosiu założyłaś po raz pierwszy wątek o ogrodzie delikatnym w złym miejscu,. wizytówek się nie komentuje, a teraz zakłądasz drugi. Jak chcesz to ja przeniosę tamten do Naszych Ogrodów i będziesz mogła swobodnie rozmawiać o swoim ogrodzie. W wizytówkach się nie da. One służą do pochwalenia się już zrobionym ogrodem, taka pigułka najpiękniejszych zdjęć. W fazie projektowania i pzremian nie zakłądamy wizytówki, bo jeszcze nie ma się czym pochwalić.

Twoje wątlki są tutaj http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=malgosia_2411&search_in=topics&commit=Szukaj

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:11, 20 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poprawiłam tytuł wątku i przeniosłam do działu "Nasze ogrody"

http://www.ogrodowisko.pl/watek/6260-maly-delikatny-ogrod
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgosia_2411 18:19, 20 paź 2015


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 50
Dziękuję Danusiu.
____________________
Gosia - maly delikatny ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies