Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

jazzy 17:53, 26 paź 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
anna_trzeciak napisał(a)
jazzy, waldek mogę powiedzić tylko jedno..nie mialam pojecia co to ogród nowoczesny. wydawało mi sie ze to linie proste i powtarzalność gatunków aby uzyskać ogród poukładany, przejrzysty. Takie mi sie podobają i wydawało mi się że taki ogród bedzie pasował do mojego szarego domku

Oczywiście, że będzie pasował
Pamiętaj, to Twój ogród. Ty tu (u)rządzisz
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
waldek727 18:59, 26 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Aniu.
Do Twojego domu będzie pasował zarówno projekt ogrodu w stylu nowoczesnym jak i w stylu formalnym. Ogrody nowoczesne to tzw ,,trendy", a więc projekty które aktualnie schodzą z desek kreślarskich projektantów ogrodów (link powyżej). Natomiast ogrody w stylu formalnym mają już za sobą trzystuletnią tradycję i historię, dlatego trudno jest je nazywać w XXI w nowoczesnymi.
Wybierając projekt ogrodu w stylu nowoczesnym będzie Ci również łatwo korzystać z rad na forum, ponieważ Danusia jest wręcz zakochana w ogrodach inspirowanych naturą. Szefowa redaguje coraz więcej artykułów poświęconych takim ogrodom, jak również wzbogaca je w fotki które zawsze mogą stać się inspiracją w przyszłych założeniach.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
anna_t 19:51, 26 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwonko witaj! znam Twój ogród doskonale, to połaczenie miskanta z berberysem ech.. muszę pomyśleć o tym pintereście. Zaraz wyjmę mój super plan działki i spróbuję coś naskrobać, co mi tam w głowie siedzi. Niby listę roślin już teoretycznie mam bo po obejrzeniu tylu wątków i artykułów p. Danusi to chyba obudzona w środku nocy wyrecytowałabym od razu z dwadzieścia problem to zdecydować się gdzie co..
btw inspirka super!!!właśnie tak chcę lecę czytać ten wątek.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:56, 26 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
aaaa przecież ja znam już ten ogród jest mega
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:18, 27 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
moja jesień..jeszcze ładniejsza za ogrodzeniem niż u mnie dzisiejszy mglisty poranek

a u mnie


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:19, 27 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
leon60 21:02, 27 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
gdzie te rododendrony ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
anna_t 21:55, 27 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ola w planach przecież. dopóki nie napiszecie mi tu ze to dobry pomysł to nic nie kupuje a jak juz skompletujemy konkret to lece do Ciepłuchy od razu mam do nich 5 minut
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:59, 27 paź 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458

myslałam tutaj dać za danicami red barona potem rododendron biały i za nim albo ta trawka co u ciebie albo dwa marikeny
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Jagodaa 22:13, 27 paź 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
anna_trzeciak napisał(a)
Na wiosnę planuje altanę, coś w tym stylu:

zdjęcia zmoderowane
]
Na pewno będzie czarna. a prowadzic do niej ma pergola jak w ogrodzie z wodospadem będącym realizacją Gardenarium

Tylko ze moja pergola będzie pewnie wersja mini p. Danusi


Witaj , moim zdaniem, jeśli pergola/ścieżka do altany ma być identyczna, jak na zdjęciu, chodzi mi o kształt, a nie kolor i nawet o ten zakręt, to te formy gryzą się, nie pasują zupełnie do siebie.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies