Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich jeszcze raz.

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich jeszcze raz.

malgosia_2411 22:26, 24 paź 2015


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 50
Witajcie, jeszcze raz.
Podobnie jak Wy jestem zakręcona na punkcie ogrodu.
A moja przygoda z ogrodem zaczęła się kilka lat temu. Bardzo lubiłam i lubię oglądać wszystkie programy przyrodnicze i była "Maja w ogrodzie". Tam poznałam Panią Danusię i dowiedziałam się o Ogrodowisku.
Od tamtej pory każdą wolną chwilę spędzałam w Waszych ogrodach, potem w swoim, były i są jeszcze gazety i książki. Targi i szkółki ogrodnicze.
Oczywiście książka Pani Danusi i wszystkie realizacje na stronie to wielka pasja i
pełny profesjonalizm. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Chciałabym nauczyć się tak pięknie komponować ze sobą rośliny i posiąść chociaż tyle wiedzy, żeby swobodnie i samodzielnie tworzyć i zmieniać ogród.
Chciałabym, aby mój ogród był delikatny, ale z charakterem i uroczy o każdej porze roku. Lubię wszystkie odcienie zieleni, od zawsze przy lesie (córka leśniczego) limonkowy, biel, niebieski, fioletowy.
Uwielbiam iglaki, bukszpany, róże, lawendę, powojniki i bluszcze, trawy i dzięki ogrodowisku pokochałam hortensje.
Trochę się rozpisałam ( nie zawsze jestem taka rozmowna i wylewna) a to chyba dlatego, że dopiero teraz poczułam, że ja tutaj pasuję.
Pozdrawiam
____________________
Gosia - maly delikatny ogrod
agnieszka_m 07:19, 25 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Witaj Gosiu dobrze trafiłaś
Pozdrowionka
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Gardenarium 10:09, 25 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam Gosiu i dziękuję jak umiem najmocniej za pokrzepiające i miłe słowa pod moim adresem Na pewno poradzisz sobie, już masz pięknie, a będzie jeszcze piękniej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Flower1 10:21, 25 paź 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witaj Małgosiu ,trafiłas do kopalni wiedzy ogrodowej
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
malgosia_2411 22:56, 25 paź 2015


Dołączył: 06 maj 2014
Posty: 50
Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie
____________________
Gosia - maly delikatny ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies