Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Drzewa liściaste i iglaste do 4 m wysokości

Pokaż wątki Pokaż posty

Drzewa liściaste i iglaste do 4 m wysokości

justyska24m4 09:51, 26 paź 2015

Dołączył: 26 paź 2015
Posty: 7
Czy znacie jakieś drzewa liściaste i iglaste do 4 m wysokości? Potrzebuję takich drzew ponieważ zaraz za siatką mojej działki jest linia średniego napięcia a jej kable wiszą nad moją działką. Chciałabym na całej długości działki po której jest linia stworzyć kolorowy krajobraz z drzew liściastych i iglastych i uzupełnić to niższymi roślinami, ale mam problem ze znalezieniem drzew do 4 m wysokości. Z góry dziękuję za pomoc.
Gardenarium 18:19, 26 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jejku, nie można tak zadawać pytań, drzewo to nie jest mebel na wymiar nie rośnie do określonej wysokości, zawsze może coś mieć mniej albo więcej.. Reklamacji nie uwzględnia się.

Wszystko zalezy od warunków, w słabej glebie to co może mieć 5 m będzie miało 4 m i odwrotnie, poza tym możesz drzewa czy krzewy ciąć do odpowiedniej wysokości.

Drzewo z biegiem lat nie zatrzyma się na pewnej wysokości. A znowu karłowe, żeby osiągnąć te 4 metry np. potrzebuje 30 lat, więc w zasadzie nigdy nie uzyskasz pożądanego efektu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies